0 کد تخفیف موجود

تخفیف فیلیمو | کد تخفیف فیلیمو در نت برگ

کد تخفیف فیلیمو

با فیلیمو فیلمو ببین!

فیلیمو محصول برجسته از سایت آپارات است که آرشیوی از بهترین فیلم‌هایایران و جهان شامل فیلم سینمایی، سریال‌، انیمیشن، تئاتر، مستند و... را به راحتیبرای تماشا در اختیار شما قرار می‌دهد.

امکان خرید اشتراک روزانه، اشتراک ماهانه و اشتراک سالانه فیلیمو برای شمافراهم است و می‌توانید به راحتی و بدون استفاده از اینترنت، فیلم‌های روز دنیا راتماشا کنید. فیلیمو هر لحظه و هر کجا فیلم دیدن را به شما هدیه می‌کند.

ویژگی‌های فیلیمو شامل موارد زیر می‌شود:

دسترسی آسان

دسترسی راحت بر روی تمامی دستگاه‌های دیجیتال موبایل، وب و تلویزیون هوشمندباعث شده فیلیمو در هر زمان و هر مکان در دسترس شما باشد.

جستجو در فیلم ها

در فیلیمو امکان جستجوی فیلم و دسته‌بندی‌های منظم بر اساس ژانر و نوع فیلم‌هاوجود دارد. بر این اساس شما می‌توانید فیلم‌های درام، عاشقانه، اکشن، پلیسی، کمدیو... را به راحتی در میان هزاران فیلم پیشنهاد شده در فیلیمو بیابید

معرفی فیلم‌ها

در اپلیکیشن فیلیمو اطلاعات کاملی در مورد هر فیلم در اختیارتان قرار خواهدگرفت. گالری تصاویر، پیش نمایش، نقد و بررسی فیلم نیز برای آشنایی بیشتر با حال وهوای فیلم به کمک شما خواهد آمد.

تنظیم کیفیت پخش

یکی از بهترین امکانات فیلیمو، تنظیم کیفیت پخش فیلم و سریال هماهنگ باسرعت اینترنت شما است تا در طول پخش بتوانید بدون ‌وقفه تماشا کنید. به این ترتیبدیگر نگران قطع و وصل شدن‌های مکرر در زمان نمایش فیلم نخواهید بود.

دانلود و تماشای آفلاین

وقت کافی برای تماشای فیلم ندارید؟ امکان دانلود و تماشای آفلاین در فیلیموبه شما این فرصت را می‌دهد در هر زمان که فرصت داشتید بدون نیاز به اینترنت بهتماشای فیلم‌های مورد علاقه خود بپردازید.

حجم اینترنت رایگان

در اپراتورهای منتخب معرفی شده در فیلیمو، می‌توانید با استفاده از اینترنترایگان و به هر میزان که علاقه دارید فیلم‌های مورد پسند خود را تماشا کنید. درسایر اپراتورها و آی‌اس‌پی‌ها نیز حجم اینترنت با 50 درصد تخفیف در اختیار شماقرار خواهد گرفت.

رعایت قانون کپی‌رایت

فیلیمو تلاش می‌کند تا با رعایت حقوق قانونی تولیدکنندگان محتوا، درفرآیندی قانونی و با رعایت حق کپی‌رایت محتواهای موجود در وب‌سایت را در اختیارکاربران قرار دهد. شما با پرداخت مبلغ اشتراک، ضمن حمایت از تولیدکنندگان و صاحباناثر و تماشای فیلم به شیوه کاملا قانونی، به فرآیند تولید محتواهای با کیفیت‌تر درآینده کمک خواهید کرد.

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!


آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف غیرفعال

٪20 تخفیف

کد تخفیف سایت فیلیمو

مهلت خرید: تمام شد