0 کد تخفیف موجود

تخفیف ماکسیم | کد تخفیف ماکسیم در نت برگ

دسته بندی تاکسی اینترنتی

کد تخفیف ماکسیم

با ماکسیم خودروی دلخواهتان را انتخاب کنید!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف ماکسیم

کد تخفیف ماکسیم

با ماکسیم خودروی دلخواهتان را انتخاب کنید!

در حال حاضر هزینه خرید و نگهداری خودرو بالا رفته است و از طرف دیگر، رانندگی مساوی است با تحمل شلوغی خیابان ها و ماندن پشت ترافیک های سنگین. در این شرایط شما برای رفت و آمد کدام را انتخاب می کنید؟

  • استفاده از مترو
  • استفاده از اتوبوس های واحد
  • استفاده از تاکسی
  • استفاده از آژانس های تلفنی

در همه این گزینه ها شلوغی و تراکم جمعیت وقت و انرژی زیادی از ما می گیرد. تازه بعد از پیاده شدن از مترو یا اتوبوس باید تا مقصد اصلی پیاده برویم که معمولا با تاخیر ما همراه است. استفاده از آژانس تلفنی هم مشکلات خود را دارد. همه این ها باعث می شود تا به راه حل بهتری فکر کنیم. گزینه ای که شلوغی اتوبوس و مترو را نداشته باشد، همیشه در دسترس باشد و از همه مهمتر، مقرون به صرفه باشد!

سامانه درخواست آنلاین خودرو «ماکسیم» از سال ۲۰۰۳ میلادی در جهت ارائه خدمات مدرن تر، فراگیر شدن سرویس درخواست خودرو و افزایش امنیت سفر، خدمات خود را برای مسافران ارائه کرده است.

تفاوت ماکسیم با دیگر سامانه های درخواست خودرو، این است که در ماکسیم خودرو سفارش نمی دهید، بلکه خودروی دلخواهتان را انتخاب می کنید.

درخواست خودرو در ماکسیم:

در ماکسیم درخواست خودرو بدون گوشی هوشمند هم امکان پذیر است. کافی است فقط به اینترنت دسترسی داشته باشید:

با مراجعه به سایت ماکسیم به آدرس www.taximaxim.ir و بخش درخواست خودرو، به راحتی می توانید خودروی خود را درخواست بدهید.

راه دیگر و معمول دانلود اپلیکیشن مخصوص مسافر ماکسیم است. پس از نصب اپلیکیشن روی موبایل، با تعیین مبدا و مقصد، درخواست خودتان رو ثبت کنید.

گزینه های درخواست خودرو:

در هنگام ثبت درخواست، ماکسیم از شما مواردی را می پرسد که پاسخ دادن به آن ها علاوه بر جلوگیری از اتلاف وقت، به بالا رفتن کیفیت سفر شما نیز کمک می کند:

انتخاب نوع تعرفه: با استفاده از این گزینه بانوان می توانند برای راحتی بیشتر خودرویی با راننده خانم را سفارش دهند.

روش پرداخت: در این محل نحوه پرداخت (نقدی، اعتباری، کارت به کارت و ...) را می توانید انتخاب کنید

عجله دارم: با افزودن مبلغی به هزینه سفر، رانندگان سریع تر درخواست سفر شما را می پذیرند، و در نتیجه خودرو در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما می رسد.

انعام به راننده: در صورت راضی بودن از خدمات راننده، میتوانید مبلغی به عنوان انعام به راننده در نظر بگیرید

فقط چک مسافرتی دارم: اگر قصد پرداخت نقدی دارد و فقط چک پول دارید، این گزینه را فعال کنید تا از تلف شدن وقت شما جلوگیری شود.

چمدان و وسیله دارم: اگر چمدان یا وسیله ای دارید که جاگیر است با زدن تیک این گزینه، راننده را از این موضوع باخبر کنید تا خودرویی با ظرفیت کافی درخواست شما را پاسخ دهد.

حیوان خانگی دارم: شاید برخی از راننده ها نسبت به این موضوع حساسیت داشته باشند. بنابراین در صورت همراه داشتن حیوان خانگی و انتخاب این گزینه، راننده ها را در جریان می گذارید.

رزرو خودرو:

در محل درخواست خودرو، با فعال کردن سفارش رزرو، می توانید برای زمان و مکان مشخص خودروی خود را رزرو کنید. در صورت فراموش کردن قرار، مطمئن باشید که ماکسیم سر وقت در مکان تعیین شده حاضر می شود.

ماکسیم برای راننده ها:

لازم نیست حتما مسافر باشید، اگر راننده ها هم هستید میتونید با ماکسیم همراه شوید. راننده ها با نصب اپلیکیشن مخصوص راننده بر روی گوشی می توانند عضو خانواده بزرگ ماکسیم شوند.

با انتخاب ماکسیم، به انتخاب خود احترام بگذارید!

جهت استفاده از این کد تخفیف به taximaxim.ir مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

10 هـزار تومان

کد تخفیف 10 هزار تومانی درخواست خودرو ماکسیم

مهلت خرید: تمام شد