0 کد تخفیف موجود

تخفیف هزاران کتاب | کد تخفیف هزاران کتاب در نت برگ

کد تخفیف هزاران کتاب

خواندن هر کتاب، تجربه یک زندگی

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف هزاران کتاب

کد تخفیف هزاران کتاب

خواندن هر کتاب، تجربه یک زندگی

"آن هایی که کتاب می خوانند، قبل از مرگ هزار زندگی را تجربه می کنند اما آن هایی که کتاب نمی خوانند تنها یک بار زندگی می کنند" شاید این جمله معروف ریچارد مارتین خود به تنهایی گویای اهمیت و جذابیت مطالعه کتاب باشد اما متاسفانه جامعه‌ی ما با کتاب و کتاب خوانی رابطه چندان دوستانه ای ندارد. اما دلیل این کم لطفی به کتاب و عدم ارتباط با این یار مهربان خارج از دوران تحصیل و آموزش چیست؟

قطعا پاسخ این سوال عدم علاقه ما ایرانی ها به داستان ها، یادگیری مطالب جدید و پرورش قوه خیال نیست زیرا که فرهنگ و تاریخ ما از دیرباز اهمیت خاصی برای ادبیات به ویژه ادبیات داستانی در زندگی روزمره قائل بوده است. به نظر می رسد سردرگمی  افراد در انتخاب کتاب متناسب با سلیقه خود در میان انبوه کتاب های موجود و مشغله‌های روزمره از طرف دیگر فرصت مراجعه به کتاب فروشی‌ها و مراکز ارائه کتاب را از افراد سلب کرده است.  

فروشگاه اینترنتی هزاران کتاب در راستای سهولت در انتخاب و خرید کتاب چند سالی است که خدمات دهی خود را در این حوزه آغاز نموده است. خدماتی که در این فروشگاه اینترنتی ارائه می گردد شامل:

   ارائه اطلاعات جامع و تخصصی شامل مشخصات و تصاویر محصولات

   فروش اینترنتی کالاهای کتاب‌های کودکان، نوجوانان و عمومی

   فروش اینترنتی لوازم تحریر و ... می باشد.

همچنین این مجموعه دارای قسمت گفتگو و پرسش و پاسخ جهت بحث و اظهار نظر تخصصی و مشورتی کاربران در زمینه های مختلف است. از ویژگی های این فروشگاه اینترنتی دسته بندی کتاب ها به رمان، انگیزشی، آموزشی، تاریخ، شعر، ضرب المثل، مذهبی، پزشکی و ... است که این امکان را به افراد می دهد تا با انتخاب دسته بندی مورد نظر و انتخاب نویسنده در کمترین زمان ممکن کتاب مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

پس شما می توانید با مراجعه به سایت هزاران کتاب در فرصت‌های اندک میان هیاهوی روزانه، زمانی که می‌شود استراحت کوتاهی کرد، یک فنجان چای نوشید و به موسیقی دلخواه خود گوش کرد سری هم به فروشگاه کتاب بزنید...

جهت استفاده از این کد تخفیف به Hezaranketab.ir مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪35 تخفیف

کد تخفیف هزاران کتاب

مهلت خرید: تمام شد
1,000 تومان تمام شد