0 کد تخفیف موجود

تخفیف واش لین | کد تخفیف واش لین در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف واش لین

خشکشویی آنلاین یعنی واش لین

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف واش لین

کد تخفیف واش لین

خشکشویی آنلاین یعنی واش لین

همه ما به دنبال راهی هستیم تا زندگی را برای خود آسان تر و لذت بخش تر کنیم و به یمن وجود تکنولوژی هایی جدید این امر روز به روز امکان پذیرتر شده است. مشغله های کاری بیرون از منزل، امور داخل خانه، رسیدگی به کارهای شخصی و خیلی گرفتاری های دیگر همه و همه ما را به سمت استفاده از خدمات غیر حضوری و آنلاین سوق می دهد. یکی از این خدمات خشکشویی های آنلاین هستند که امروزه با خدمات بسیار مناسب و متنوع اکثر نیازهای ما در زمینه شستشو و خشکشویی را به طور کامل پوشش می دهند. خشکشویی آنلاین واش لین نمونه کامل یکی از این شرکت ها می باشد که با ادعای بالاترین کیفیت خشکشویی، مناسب ترین قیمت و سریع تر امکانات و دسترسی شروع کار نموده.

واش لین چیست؟

خشکشویی آنلاین واش لین با هدف ارائه خدمات با کیفیت و متنوع در زمینه خشکشویی و شستشو به وجود آمده است. این مجموعه با ارائه خدمات در بستر سایت، اپلیکیشن های همراه و شبکه های اجتماعی سعی در آسان تر کردن دسترسی کاربران داشته و در این راه بسیار موفق نیز عمل کرده است.

خشکشویی بدون آب واش لین!

مهمترین وجه تمایز خشکشویی واش لین نحوه شستشو می باشد، شستشو بدون آب، و با دستگاه های کاملا خارجی با بالاترین کیفیت و با مرغوب ترین مواد شوینده انجام میگیرد.

تفاوت خدمات خشکشویی با آب شویی چیست؟

بعضی لکه ها در لباس با آب قابل شستشو نیستند و گاهی انجام این کار باعث آسیب دیدن و بدتر شدن لباس می شود. در اینگونه مواقع روش شستشو با آب جای خود را به خشکشویی می دهد. خشکشویی توسط ماشین های خشکشویی و آب شویی البسه توسط ماشین لباس شویی های صنعتی انجام می شود.

البسه و پارچه ها پس از آب شویی نیاز به آب کشی و اتوکشی دارند در حالی که در روش خشکشویی البسه نیازی به اتوکشی ندارند و کاملا خشک می باشند.

البته در روش آب شویی امکان ایجاد حساسیت های پوستی بسیار کم است که این مورد در خشکشویی به دلیل استفاده از مواد شیمیایی کمی بالاترمی باشد.

چگونه در واش لین سفارش گذاری کنم؟

خیلی ساده! فقط کافیست به سایت www.washlin.com مراجعه کرده و یا با نصب اپلیکشن اندروید یا آی او اس و طی کردن روند ثبت نام اقدام به ثبت سفارش کنید. لباس های خود را به صورت رایگان داخل بگ های مخصوص واش لین میگذارید و درب منزل تحویل می دهید و در هر آدرسی که بخواهید تحویل می گیرید.

مزیت های واش لین چیست؟

  • تضمین کیفیت کار
  • دریافت سریع
  • کیفیت بالا
  • بیمه شدن تمام البسه
  • جمع آوری و نصب پرده
  • دریافت و تحویل رایگان
  • بسته بندی حرفه ای
  • قیمت مناسب

نکات مهم در سفارش گذاری:

حتما قبل ثبت سفارش، مناطق تحت پوشش واش لین را از روی سایت چک کنید تا مطمئن شوید که منطقه مد نظرتان تحت پوشش قرار دارد.

لیست قیمت تمام خدمات به صورت کامل در سایت واش لین قرار دارد و به راحتی می توانید هزینه های خود را محاسبه کنید.

جهت استفاده از این کد تخفیف به www.washlin.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪30 تخفیف

کد تخفیف 30 درصدی واش لین

مهلت خرید: تمام شد