0 کد تخفیف موجود

تخفیف چیلیوری vip | کد تخفیف چیلیوری vip در نت برگ

دسته بندی غذا و خوراکی

کد تخفیف چیلیوری vip

تخفیف VIP با بسته های ویژه چیلیوری VIP

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف چیلیوری vip

کد تخفیف چیلیوری vip

تخفیف VIP با بسته های ویژه چیلیوری VIP

سامانه چیلیوری یک اپلیکیشن ثبت سفارش آنلاین غذا در ایران است. کاربران می‌توانند با استفاده از این برنامه بهترین رستوران‌های اطراف خود را مشاهده کنند و غذای دلخواه خود را سفارش دهند. چیلیوری به عنوان برجسته ترین و بهترین اپلیکیشن سفارش غذا سعی کرده در کمترین زمان ممکن دلیوری غذا به مشتریان خود را انجام دهد. تنوع و تعداد زیاد رستوران در مناطق مختلف، ارائه خدمات و پشتیبانی در تمام ساعات شبانه روز، اپلیکیشن و وب سایت چیلیوری را به سرویس دوست داشتنی مخاطبان تبدیل کرده‌است. 

چیلیوری (chilivery.com) با هدف افزایش کیفیت سفارش غذا در ایران شکل گرفته و با بیش از ۳۰۰۰ رستوران منتخب در ۲۲ شهر ایران سفارش آنلاین غذا را آسان‌تر و سریع‌تر کرده است.

اگر میزان سفارش آنلاین غذای شما بالاست و یا دوست دارید که از تخفیفی ویژه در سفارش غذای خود بهره ببرید پیشنهاد ما به شما خرید بسته چیلیوری VIP است.

بسته چیلیوری VIP چیست؟

همانطور که اپراتورهای موبایل برای صرفه جویی در هزینه های مشترکین بسته های اینترنتی را عرضه می کنند، این بار چیلیوری نیز برای لذت بخش تر کردن سفارش غذا، اولین بسته ویژه خود را برای کاربران پر مصرف عرضه کرده است.

50٪ تخفیف برای خرید اولین بسته چیلیوری VIP

با خرید بسته " ۱۰ خرید یک ماهه" همه سفارش‌های شما از رستوران های موجود در چیلیوری در مدت زمان اعتبار بسته شامل تخفیف و ارسال رایگان می‌شوند .

برای خرید بسته "۱۰ خرید یک ماهه" به این صفحه مراجعه کرده و پس از عضویت یا ورود، کد تخفیف خود را در قسمت مربوط وارد کنید. پس از خرید بسته، تخفیف شما به صورت خودکار اعمال می‌شود.

ویژه خریداران از سایت چیلیوری 

سرویس دهی فقط به صورت ارسال غذا (بیرون بر - Delivery) می باشد

برای خرید بسته " ۱۰ خرید یک ماهه" به https://chilivery.com/vippackage/payment/?packageId=3 مراجعه نمایید

کد تخفیف غیرفعال

٪50 تخفیف

کد تخفیف 50 درصدی چیلیوری vip

مهلت خرید: تمام شد