0 کد تخفیف موجود

تخفیف گیفت آس | کد تخفیف گیفت آس در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف گیفت آس

گیفت آس یک انتخاب آس

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف گیفت آس

کد تخفیف گیفت آس

گیفت آس یک انتخاب آس

اگر برای خرید هدیه به مناسبت های مختلف برای عزیزانتان دوست دارید منحصر به فرد باشید و از هنر دست هم وطنان خود استفاده کنید گیفت آس این امکان را به شما می دهد. برای همه ی ما پیش آمده است که در مناسبتی خاص بخواهیم هدیه ای خاص و شکیل و خلاقانه تهیه کنیم ولی ندانیم که چه هدیه ای مناسب است . گیفت آس این امکان را به ما می دهد که با هزینه ای مناسب خلاقانه ترین و هنرمندانه ترین هدایا را بخریم .

برای روز مادر، روز پدر، ولنتاین، روز دختر، روز معلم، سالگر ازدواج و تولد عزیزان گیفت آس به کمک ما می آید و تجربه ی خریدی منحصر بفرد و لذت بخش را برای ما به ارمغان می آورد.

گیفت آس یک فروشگاه اینترنتی است که در دو بخش فروشگاهی و آموزشی فعالیت می کند . در قسمت فروشگاهی محصولاتی وجود دارد برای هدیه دادن که همگی دست ساز و هنر دست ایرانی هستند . این محصولات همگی اثر دست هنرمندان ایرانی می باشد و توسط خلاق ترین و ماهرترین تولید کنندگان خانگی تولید می گردد، به همین دلیل این هدیه ها مخصوص گیفت آس و فقط برای گیفت آسی های عزیز می باشد .این گونه شما می توانید از منحصر بفرد و متفاوت بودن هدیه ای که برای عزیزانتان می گیرید مطمئن شوید .

در قسمت آموزشی این فروشگاه اینترنتی محتواهای آموزشی برای ساختن هدایا وجود دارد. در واقع با بهره گیری از خبره ترین و با تجربه ترین مدرسان در حوزه ی هنر گیفت آس توانسته است محتوای آموزشی بسیار غنی  ارزشمندی در وبسایت خود قرار دهد.  با بهره گیری از این آموزش ها شما می توانید هنر دست خودتان را هدیه دهید. با این آموزش ها شما می توانید نه تنها از هدایای دست ساز خود استفاده کنید بلکه می توانید با فروش دست سازه های خود کسب درآمد کنید، همچنین نفرات برتر این آموزش ها می توانند به عنوان تامین کننده با گیفت آس همکاری کنند. آموزش ها هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری وجود دارند . آموزش های آنلاین شامل آموزش گام به گام اریگامی و ساخت عروسک کچه می باشد و آموزش حضوری شامل آموزش ساخت ماهی سه بعدی، ویترای، ساخت عروسک روسی و کچه می باشد.

در قسمت فروشگاهی گیفت آس انواع باکس های گل و شکلات، صنایع دستی تزئینی مثل تابلوی ناشی و ظروف سفالی و مینا کاری و چوبی، انواع زیور آلات اعم از نقره، طلا، چوبی و چرمی، کیف های طرح سنتی، تیشرت های چاپی و انواع هدیه های مناسبتی و سفارشی وجود دارد.

برای استفاده از این کد تخفیف به giftus.ir مراجعه فرمایید

کد تخفیف غیرفعال

20 هـزار تومان

کد تخفیف 20 هزار تومانی گیفت آس

مهلت خرید: تمام شد
2,000 تومان تمام شد
18 هـزار تومان

کد تخفیف 18 هزار تومانی گیفت آس

مهلت خرید: تمام شد
2,000 تومان تمام شد
25 هـزار تومان

کد تخفیف 25 هزار تومانی گیفت آس

مهلت خرید: تمام شد
10 هـزار تومان

کد تخفیف 10هزار تومانی گیفت آس

مهلت خرید: تمام شد
٪10 تخفیف

کد تخفیف 10 درصدی گیفت آس

مهلت خرید: تمام شد