1 کد تخفیف موجود

تخفیف TIK8 | کد تخفیف TIK8 در نت برگ

کد تخفیف TIK8

استفاده از تخفیف رویدادهای فرهنگی با تیکت

اگر از علاقمندان به کنسرت و تئاتر و به طور کلی اتفاقات فرهنگی و هنری باشید حتما به یاد دارید در گذشته برای تهیه بلیط رویدادهای فرهنگی با چه مشکلی روبرو بودیم. گاهی باید مسافت‌های طولانی را طی می‌کردیم تا به محل فروش بلیط برسیم. گاهی نیز به دلیل مشغله‌های فکری و کاری به طور کلی از رویداد فرهنگی نزدیک خودمان مانند کنسرت و تئاتر با خبر نمی‌شدیم و تنها از زبان دیگران می‌شنیدیم که چنین مراسمی برگزار شده است. البته قیمت بالای بلیط کنسرت و نمایش تئاتر نیز دلیلی برای استفاده کمتر از این تفریحات فرهنگی بود.

با همه گیر شدن استفاده از اینترنت و اطلاع رسانی منابع مختلف خبری، دیگر چنین اتفاق‌هایی رخ نمی‌دهد. چون به راحتی می‌توان از بهترین رویدادهای فرهنگی و هنری آگاهی پیدا کرد. یکی از بهترین سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها برای آگاهی از رویدادهای فرهنگی و خرید بلیط را می‌توان سایت تیکت یا tik8 دانست. اپلیکیشن تیکت نیز مرجع مناسب برای آگاهی از رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی و... است.

سهولت خرید بلیط اتفاق فرهنگی از تیکت مثال زدنی است. حتما در این سال‌ها شنیده‌اید که ظرفیت فلان کنسرت در کمتر از یک ساعت به طور کامل پر شده است و یا فلان تئاتر نمایشی بیش از حد ظرفیت بلیط فروخته است. با تیکت شما می‌توانید اولین فردی باشید که از این رویدادها باخبر می‌شوید و بتوانید خرید خود را انجام دهید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از وضعیت سالن و صندلی‌های خالی آن مطلع شوید و بهترین نقطه سالن برای لذت بردن از رویداد فرهنگی را انتخاب کنید. آگاهی سریع از رویدادهای فرهنگی، اطلاع‌رسانی مناسب در مورد رویداد، امکان انتخاب صندلی و جایگاه قرار گرفتن در مقابل سن، قیمت مناسب خریداری بلیط و... همگی باعث شده که بازدید از رویدادهای فرهنگی مانند تئاتر، نمایش و کنسرت همراه با سایت tik8 بسیار راحت‌تر و دلپذیرتر باشد.

با استفاده از سایت نت‌برگ شما می‌توانید خرید بلیط کنسرت با تخفیف و خرید بلیط تئاتر با تخفیف را در سایت تیکت تجربه کنید

5 هـزار تومان

کد تخفیف سایت تیکت tik8

مهلت خرید: ۲۹ روز و ۲۳ ساعت مانده
فقط در نت برگ

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف غیرفعال

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!