درباره نت برگ

درباره نت‌برگ

تاریخچه نت‌برگ

نت‌برگ یکی از زیر مجموعه‌های تجاری شرکت آرمان فناوری هوشمند آریا است که تحت عنوان شرکت سهامی خاص و به مدیریت عاملی خانم نازنین دانشور فعالیت خود را از سال 1390آغاز نمود. حوزه فعالیت نت‌برگ، ارائه خدمات و محصولات شرکت های تجاری تراز اول به صورت آنلاین، روی وب آدرس NetBarg.com است.

هدف نت برگ

هدف نت‌برگ

نت‌برگ درصدد است تا با بکارگیری شیوه های نوین تبلیغاتی و استفاده از قدرت خرید گروهی، در حوزه خرید روشی را رواج دهد که از یک سو برای صاحبان کالاها و خدمات سودآور باشد، و از سوی دیگر برای مشتریان و خریداران صرفۀ اقتصادی بالایی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک اندازه سود می برند. فارغ از تشریفات، عناوین شغلی و مراتب سازمانی، نت‌برگ متشکل از متخصصان و کارشناسان حوزه تجارت الکترونیک، مدیریت و IT است. نت‌برگ با تمرکز بر روی یک کالا یا سرویس به‌صورت روزانه، هم فرایند انتخاب را برای کاربران آسان می‌کند و هم با استفاده از قدرت خرید گروهی، کالای مورد‌نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر نمود.

شیوه های تبلیغاتی
مدیران نت برگ
فنی نت برگ

مزایای نت‌برگ

با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات متنوعی از انواع کالاها، خدمات، تفریحات و سرگرمی‌های تازه و جذاب روی سایت نت‌برگ قرار می‌گیرد که خریداران می‌توانند با استفاده از تخفیف‌های 40 تا 99 درصدی، این پیشنهادات ویژه را خریداری کنند.

توجه: نت‌برگ تنها برند ثبت شده توسط شرکت آرمان فناوری هوشمند آریا است و این شرکت با هیچ سایت تخفیف دیگر و یا با عنوان سایت دیگری فعالیت ندارد.

مزایای نت برگ