tik8.com(بدون نت برگ فعال)

از 18 رای

3.4

13 نت برگ غیر فعال

0 نت برگ فعال

زودتر از همه از رویدادهای فرهنگی آگاه شو

فرهنگ چیزی است که مردم با آن زندگی می‌کنند زیرا فرهنگ برای مردم است. با توسعه فرهنگی و اجتماعی می‌توانیم به توسعه‌های اجتماعی و اقتصادی نیز دست پیدا کنیم. زیرا ارد بزرگ گفته که اهل فرهنگ و هنر، سازندگان آینده هستند. به همین دلیل یکی از بهترین و جذابترین اتفاقات فرهنگی را می‌توان برگزاری نمایش، تئاتر و اجرای کنسرت دانست چون جلوه‌ای از شکوه فرهنگ اجتماعی ما هستند که حتی گاهی به اصلاح فرهنگی و فرهنگسازی نیز کمک می‌کنند.

گاهی هزینه بالای بلیط کنسرت و یا بلیط تئاتر باعث می‌شود خیلی از افراد جامعه نتوانند از این خدمات استفاده کنند. اما تیکت سعی کرده با ایجاد شرایط منحصر به فرد برای هنر دوستان و فرهنگ دوستان، موقعیتی را به وجود بیاورد تا تمامی اقشار عزیز جامعه بتوانند از تفریحات فرهنگی مورد نظر خود به راحتی استفاده کنند. تیکت یا tik8 به عنوان یکی از بزرگترین سایت‌های فروش اینترنتی بلیط کنسرت، بلیط تئاتر، بلیط سینما و رویدادهای فرهنگی و هنری شناخته شده که پیشنهادهای متنوعی روی آن قرار می‌گیرد. هدف اصلی سایت تیکت اعتلای فرهنگ و هنر اصیل ایرانی است و در این راه به سختی تلاش می‌کند.

در تمامی سال‌های فعالیت، تیکت سعی کرده با ایجاد شرایط ویژه برای فرهنگ دوستان شرایطی رابه وجود بیاورد تا با قیمت‌های مناسب و تخفیف‌های خوب بتوانند از تفریحات فرهنگی و اتفاقات هنری بهره ببرند. پس اگر دوست دارید رفتن به کنسرت خواننده و موزیسین محبوب خود را تجربه کنید و یا به دنبال یک تئاتر درام و نمایش کمدی که بازیگر محبوب‌تان در آن ایفای نقش می‌کند هستید، کافی است از تیکت استفاده کنید. از بهترین تئاترهای روز ایران همچون تئاتر نمایشی، تئاتر کمدی و طنز، تئاتر درام گرفته تا جذاب‌ترین کنسرت‌های ایرانی و کنسرت‌های هنرمندان خارجی در انواع سبک‌های موسیقی از جمله کلاسیک، پاپ، سنتی، تلفیقی، راک و... در سایت تیکت پیشنهاد می‌شود. حتی می‌توانید خرید بلیط مجموعه‌ای از بهترین نمایش‌های کودک و تئاتر کودک را در تیکت تجربه کنید. همچنین پیشنهادهای متنوعی برای دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی هنری از جمله فن بیان، بازیگری، گویندگی، اجرا و... همراه با سایت تیکت در اختیار شما قرار می‌گیرد

اشتراک با دوستان

merchant location

تهران - شماره تماس:02142091800

نت‌برگ‌های غیر فعال