ارزش واقعی: 30,000 تومان
پرداخت شما: 9,900 تومان

89 خرید

-

زمان باقیمانده

روزساعتدقیقهثانیه

جردن ،خیابان ظفر ،نرسیده به مدرس ،روبروی - شماره تماس:09127792304

ویژگی ها

- کوپ و کوتاهی مو

- به همراه براشینگ نیم کره جلوی سر

- امکان انتخاب از ژورنال 2013

- انواع کوپ فانتزی و کلاسیک

- با استفاده از قیچی پیتاژ

- محیطی بهداشتی

- کادری متخصص

شرایط استفاده (به پایان رسید)

فرصت استفاده از 10 اسفند تا 11 اردیبهشت 1392

هر نت برگ برای یک نفر

مراجعه حتما با هماهنگی و رزرو تلفنی

ارائه پرینت الزامی نیست. فقط QR کد یا کدهای نت برگ را همراه داشته باشید

- بدون محدودیت در خرید نت برگ

- هر نت برگ قابل استفاده برای یک نفر

- زمان مراجعه : شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح الی 18 و جمعه ها با تعیین وقت قبلی

- 13 روز عید تعطیل می باشد

- زمان استفاده : از یک روز پس از خرید تا پایان روز 11 اردیبهشت ماه

- مراجعه با هماهنگی با شماره تماس 88665108-88789814

- ارائه پرینت کد نت برگ الزامی است

- نت برگ خریداری شده قابل استرداد نمیباشد

توضیحات

استقلال عمل امری ستوده و پسندیده است؛ اینکه شما در انجام بیشتر امور شخصی خود به صورت کاملا مستقل عمل کرده و برای انجام هر کار جزئی و کوچکی از دیگران کمک نگیرید. این یک طرف داستان. طرف دیگر داستان این است که استقلال و چه بسا که ابتکار عمل در مواردی کاملا نکوهیده است. لازم نیست شما تمام امور مربوط به خودتان را خودتان انجام دهید. گاهی واقعا لازم است کار را به کاردان بسپارید تا هم خیال دیگران آسوده باشد و هم خیال خودتان. نتیجه کار هم رضایت‌بخش‌تر است.

مثلا کار ساده و سهل کوتاه کردن موها را در نظر بگیرید. خیلی ساده است که با یک قیچی موها را در یک ردیف مرتب کنید. اما تکلیف حالت دادن به موها یا کوتاهی مو به سبک ژورنال‌های مد روز چه می‌شود؟ یک دسته موهای بی‌مدل و بی حالت؟ چندان جذاب نیست.

یا کار ساده برداشتن ابروها. این دیگر خیلی راحت است. یک آینه را برداشته و ردیف موهای اضافه زیر ابروها را بر می‌دارید. نتیجه چنین کاری احتمالا یا ناقص کردن و بد فرم شدن ابروهاست یا بی حالت بودن آنها. بعد باید مدت زیادی از انواع محلول و مواد تقویت‌کننده استفاده کنید تا موهای کنده شده سرجایشان برگردد.

بر این اساس یک نتیجه ساده می‌توان گرفت در امور مربوط به زیبایی خود مانند کوتاهی مو و اصلاح ابرو خودکار عمل نکرده و حتما به آرایشگر مراجعه کنید تا هم زیباتر شوید و هم خیالتان از بابت نتیجه کار راحت باشد.


پرسش و پاسخ

کاربر گرامی جهت طرح پرسش لطفا ابتدا واردشوید.

ساناز داستانی

سلام ساناز هستم می خواستم بدونم که هر مدلی که تو ژورنال باشه و انتخاب کنیم کوتاه می کنید و اینکه خود آرایشگر می گه چه مدلی بهمون می یاد ممنون

نت برگ

ساناز عزیز، کوتاهی مطابق انتخاب شما صورت میگیره. با تشکر

سپیده sh

می خواستم ببینم محدودیتی در قد موها نیست؟! چون دفعه ی قبلی که نت برگ برای کوپ مو گذاشته بودید شرایط گذاشته بودن که قد مو تا سر شانه. من موهام خیلی بلنده و فقط می خوام یکم مرتبش کنم، از اونجا که شرایطی ننوشتین نباید محدودیتی باشه دیگه؟!!

نت برگ

سپیده عزیز، در صورتیکه موها بلندتر از کمر باشد و فقط تمایل به مرتب کردن موها باشد نیازی به پرداخت هزینه نیست اما در صورتیکه تمایل به کوتاهی موهای بلندتر از کمر داشته باشید میبایست هزینه جداگانه پرداخت نمایید. با تشکر