استخر دانشگاه هنر

از 272 رای

4.3

8 نت برگ غیر فعال

1 نت برگ فعال

شنا و حمام آفتاب در استخر بزرگ دانشگاه هنر کرج 

شنا به عنوان یکی از مفرح‌ترین ورزش‌هاست که در فصل‌های گرم سال، طرفداران بیشتری پیدا می‌کند. در کنار آن نیز آفتاب گرفتن برای جذب ویتامین دی و همچنین داشتن پوست برنزه و جذاب باعث شده خیلی از افراد در فصل تابستان رفتن به استخرها را انتخاب کنند. 

اگر به دنبال یکی از بهترین استخرهای کرج هستید می‌توانید لذت شنا را در استخر دانشگاه هنر تجربه کنید. استخر دانشگاه هنر کرج دارای ابعاد استاندارد است که شرایط برای شنای حرفه‌ای‌ را فراهم کرده. البته اگر به شنای تفریحی علاقمند هستید نیز می‌توانید از این استخر که جز استخرهای خوب کرج است استفاده کنید. 

این استخر بزرگترین تراس آفتاب مستقل از استخر را در ایران دارد که مساحت آن بالغ بر هزار متر مربع و دارای تمامی امکانات است. استفاده از این تراس به صورت رایگان است و شما می‌توانید برای یک حمام آفتاب و یا جذب ویتامین D و برنزه کردن از این مکان استفاده کنید. 

از دیگر امکانات استخر دانشگاه هنر کرج می‌توان به سونا خشک، سونا بخار، جکوزی، تونل مه و... اشاره کرد. همچنین سالن ماساژ مجهز، حمام سنتی، حمام ترکی و... نیز به شما این فرصت را می‌دهد در کنار انجام شنا و آب درمانی، به علاقمندی‌های خود از جمله ماساژ در استخر جامه عمل بپوشانید. دارا بودن پارکینگ رایگان که گنجایش 300 اتومبیل را دارد نیز به شما این فرصت را می‌دهد بدون دغدغه و نگرانی برای جای پارک، فقط به شنا کردن بپردازید. 

آموزش شنا مقدماتی، پیشرفته و نجات غریق 

اگر به دنبال آموزش شنا هستید این استخر یکی از بزرگترین مدرسه های شنا و پایگاه آموزشی شنا از مقدماتی تا پیشرفته در شهر کرج است. همچنین برای آموزش مقدماتی نجات غریق به همراه مدرک رسمی نیز می‌توانید از مربیان خبره این مجموعه بهره ببرید. 

برای داشتن یک روز خوش در کنار دوستان، استخر بزرگ دانشگاه هنر در کرج را از دست ندهید

اشتراک با دوستان

merchant location

کرج،عظیمیه ،خیابان مطهری،بلوار موذن(نبوت)،بعد از خیابان بوعلی غربی - شماره تماس:02632537009

نت‌برگ‌های فعال

نت‌برگ‌های غیر فعال