نت‌برگ‌های تفریحی و ورزشی

برچسب های مرتبط

توضیحات

اگر به دنبال هیجان‌هایی هستید که در هر مکان و هر زمانی نمی‌شود تجربه‌شان کرد، ورزش های هوایی مناسب حال شماست. شاید بگویید قیمت پاراگلایدر بالاست یا زیپ لاین چیست؟ یا شبیه ساز پرواز چگونه است؟ اما اگر واقعا هیجان و استرس برایتان اهمیت دارد هیچ کدام اینها سد راه شما نمی‌شود. تخفیف های مناسب در نت‌برگ شما را دعوت می‌کند که بهترین تفریحات هوایی را در بهترین مجموعه های ورزشی هوایی کشور تجربه کنید. ورزش‌های هوایی شامل چه موارد می‌شود؟ سقوط آزاد، بیس جامپ، کایت‌سواری، پاراسیلینگ، پاراموتور و پاراگلایدر از جمله‌های ورزش‌های هوایی هستند که در سال‌های اخیر مورد استقبال افرادی که دنبال ورزش یا تفریحات هیجان‌انگیز هستند قرار گرفته است. علاوه بر این ورزش‌های تفریحات مثل زیپ لاپین و بانجی جامپینگ می‌توان اشاره کرد. اما پرطرفدارترین این رشته پرواز با پاراگلایدر می‌باشد.

پرواز با پاراگلایدر چگونه است؟

شما با پوشیدن تجهیزات و چتر پاراگلایدر و قرار گرفتن در یک تپه یا کوه می‌توانید با دویدن و باد کردن چتر با هوا خود را به پرواز دربیاورید. پس از تیک آف و به پرواز درآمدن یک خلبان حرفه‌ای پارا گلایدر می‌تواند با استفاده از جریانات ترمال و حرارتی به ارتفاع خود نیز بیافزاید. پس در پرواز با پاراگلایدر امکان افزایش و کاهش ارتفاع وجود دارد. فرود آمدن با پاراگلایدر نیز ساده است. خلبان می‌تواند با هدایت چتربه سطح مناسب برای فرود به آرامی به روی زمین فرود بیاید.

پاراگلایدر سواری احتیاج به آموزش دارد؟

برای افرادی که می‌خواهند این ورزش را به صورت تفریحی انجام دهند آموزش خاصی لازم نیست و پرواز توسط خلبان‌های حرفه‌ای و با تجربه انجام می‌شود و خلبان هدایت پاراگلایدر را برعهده می‌گیرد و شما به راحتی می‌توانید از پرواز خود لذت ببرید. فقط دقت داشته باشید که در هنگام پرواز به صحبت‌های خلبان دقت کنید و مواردی که گفته می‌شود را انجام دهید.