استخر شهید کشوری(بدون نت برگ فعال)

از 346 رای

4.3

18 نت برگ غیر فعال

0 نت برگ فعال

در استخر شهید کشوری حرفه‌ای شنا کنید 

مجموعه ورزشی شهید کشوری از مجموعه های ورزشی باسابقه کشور است که در سال 1348 به بهره برداری رسید. این مجموعه ورزشی در نزدیکی تپههای داودیه قرار دارد که از امکانات آن میتوان به سالنهای بدنسازی، ایروبیک بانوان، سالن چند منظوره، دو میدانی، کاراته، بسکتبال، زمین تنیس بانوان و آقایان، زمین چمن، فوتبال دستی و... اشاره کرد. اما یکی از ویژگی‌هایی که مجموعه ورزشی شهید کشوری را نسبت به دیگر مجموعه‌ها متمایز کرده، استخر استاندارد و پیشرفته این ورزشگاه است. 

ابعاد استخر بزرگسالان شهید شیرودی 26 در 50 متر است که از نیم متر تا چهار متر عمق دارد و فرصت شنا در یک استخر استاندارد و حرفهای را برای شما فراهم میکند. همچنین استخر کودکان این مجموعه دارای مساحت 245 متر مربع و عمق نیم متر است که امکان شنا کردن و بازی کردن در آب به صورت امن را برای کودکان به وجود آورده است. ظرفیت این استخر که جز استخرهای خوب شمال تهران به حساب می‌آید، بیش از 300 نفر است و 400 نفر تماشاچی نیز می‌توانند شنا را از روی سکوهای این ورزشگاه تماشا کنند. 

از مزیت‌های استخر شهید کشوری این است که جز استخرهای سرپوشیده تهران حساب می‌شود اما دارا بودن تراس آفتاب به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به راحتی از یک حمام آفتاب خوب در محیط استخر لذت ببرید. دارا بودن سونا خشک، سونا بخار، جکوزی و... نیز به شما فرصت می‌دهد تا از تمامی امکانات یک استخر خوب بهره ببرید. 

اگر به دنبال بهترین استخرهای تهران هستید می‌توانید یکی از بهترین استخرهای شمال تهران را در منطقه میرداماد و در نزدیکی تپه های داودیه بیابید و آن استخری نیست جز استخر مجموعه ورزشی شهید کشوری

اشتراک با دوستان

merchant location

بلوار میرداماد، کوچه شهید حصاری جنوبی، خیابان ورزش، مجموعه ورزشی شهید کشوری - شماره تماس:02122902626

نت‌برگ‌های غیر فعال