رستوران بارلاس باربیکیو(بدون نت برگ فعال)

از 110 رای

3.9

8 نت برگ غیر فعال

0 نت برگ فعال

به همراه اکسیژن و آب، غذا نیز به عنوان یکی از نیازهای اساسی بدن انسان شناخته می‌شود. اما در میان غذاها، این کباب است که به عنوان سالم‌ترین و خوشمزه‌ترین انواع غذا، حتی از آب و اکسیژن هم ضروری‌تر است! 

غرب تهران را می‌توان مرکز خوراکی‌های خوشمزه و رستوران‌های خوب تهران دانست. یکی از این رستوران‌های خوب در پونک و در 35 متری گلستان، رستوران بارلاس باربیکیو است. این رستوران که جز کبابی خوب تهران به حساب می‌آید، انواع کباب و جوجه کباب را با طعم لذیذ و خوشمزه سرو می‌کند. برنج ارائه شده در این رستوران نیز برنج صددرصد ایرانی است که به همراه کباب‌های اصیل ایرانی طعم فوق‌العاده‌ای را به وجود می‌آورد. 

در کنار کباب های خوشمزه از قبیل خان کباب، خان جوجه، شیشلیک، کباب چنجه، کباب کوبیده، کباب برگ، جوجه کباب ماسالا، جوجه کباب زعفرانی، جوجه کباب لاری و... نحوه سرو غذا در رستوران بارلاس نیز دیدنی و خاص است. سرو کباب روی سینی‌های بزرگ و بلند چوبی که با دورچین های خوشمزه و وسوسه انگیز تزئین شده به شما این فرصت را می‌دهد تا از نمایی جدید به سرو غذا نگاه کنید. با سفارش از دیس کباب و دیس جوجه رستوران بارلاس هم می‌توانید طعم دلپذیر یک سینی کباب خوشمزه و متفاوت را تجربه کنید. 

اگر به دنبال بهترین رستوران های تهران هستید و دوست دارید اعضای خانواده و یا دوستان و عزیزان خود را تحت تاثیر قرار دهید می‌توانید با آمدن به یکی از بهترین کبابی های غرب تهران، اوقات خوش و خوشمزه‌ای را برای خود، اعضای خانواده و همراهانتان فراهم کنید

اشتراک با دوستان

merchant location

تهران، پونک، 35 متری گلستان، بین ایران زمین و سردار، پلاک 109، جنب داروخانه - شماره تماس:02144409933

نت‌برگ‌های غیر فعال