سیرک مدرن آفتاب(بدون نت برگ فعال)

از 75 رای

4.2

8 نت برگ غیر فعال

0 نت برگ فعال

مثل آفتاب شاد و جذاب؛ سیرک بین المللی آفتاب 

رفتن به سیرک و تماشای حرکات خارق‌العاده هنرمندان سیرک یکی از قدیمی‌ترین و لذت‌بخش‌ترین تفریح های خانوادگی است که از کودکان تا بزرگسالان و سالمندان می‌توانند از آن استفاده کنند. چادرهای بزرگ، حیوان های جذاب و باهوش، هنرمندان و آکروبات بازهای حرفه‌ای و قهار، شعبده بازهای زبردست،  دلقک های دوست داشتنی و... هر کدام از این‌ها به نوعی می‌توانند باعث جذابیت سیرک شوند. 

در بین بهترین سیرک های تهران و ایران، سیرک بین المللی آفتاب به عنوان یکی از بهترین سیرک های بین المللی در دنیا شناخته می‌شود که خوشبختانه در کشور خودمان قرار دارد و فرصت لذت بردن از تفریح زیبای سیرک را برای خانواده‌ها فراهم کرده است. 

در سیرک آفتاب هنرمندان بزرگی از ده کشور دنیا حضور دارند و شما می‌توانید هنرنمایی افرادی از پرتغال، برزیل، کلمبیا، آرژانتین، اسپانیا، اکوادور، کنیا، مکزیک، روسیه، تانزانیا و... را در این سیرک مشاهده کنید. دلقک سیرک آفتاب از کشور اسپانیا به ایران آمده و توانایی‌های فوق‌العاده‌ای برای خنداندن شما دارد. گروه‌های آکروبات باز آفریقایی، گروه موتورسواری و... هر کدام جز جذابیت‌های سیرک بین‌المللی آفتاب به حساب می‌آیند. همچنین در این سیرک از هنرمندان برجسته ایرانی کمک گرفته شده است تا جذابیت این سیرک دو چندان شود. 

سیرک مدرن آفتاب یکی از بهترین و قدیمی‌ترین سیرک های ایرانی است که تجربه و تبحر و توانایی هنرمندان آن بی‌نظیر است. آمدن به سیرک و مواجه شدن با اتفاقات جالب و جذاب موجود در آن به شما این فرصت را می‌دهد که بتوانید یک تفریح سالم و خانوادگی را به همراه عزیزان خود داشته باشید

اشتراک با دوستان

merchant location

شهربازی ارم، پارکینگ 3 - شماره تماس:09353030681

نت‌برگ‌های غیر فعال