هتل اسپیناس(بدون نت برگ فعال)

از 76 رای

4.2

20 نت برگ غیر فعال

0 نت برگ فعال

هتل اسپیناس خلیج فارس واقعا پنج ستاره است!

در میان هتل های فراوان با ستاره های کاغذی، هتل اسپیناس خلیج فارس، پنج ستاره طلایی اش را به رخ می کشد. هتلی در موقعیتی بی نظیر در بلوار کشاورز تهران، در نزدیکی میدان ولیعصر، دسترسی مسافران را به اماکن مختلف گردشگری، مراکز خرید، مراکز فرهنگی و ... امکان پذیر ساخته است. 

هتل اسپیناس خلیج فارس به عنوان اولین هتل پنج ستاره پس از انقلاب اسلامی، با اتاق هایی با امکانات کامل و ا طراحی و چیدمان بی نظیر و چشمگیر، بهترین انتخاب برای میهمانان ایرانی و خارجی است. 

رستوران های هتل اسپیناس با ارائه غذاهای تایلندی، مدیترانه ای، فرانسوی و سنتی آماده پذیرایی از مهمان از سرتاسر جهان است. هم چنین مجموعه ورزشی هتل  مجهز به سالن بدنسازی ، مجموعه تندرستی و سالن ماساژ است که از جمله امکانات قابل توجه هتل اسپیناس خلیج فارس به شمار می آید.

این هتل ۱۸ طبقه دارای ۲۲۴ واحد اقامتی شامل اتاق ها و سوئیت های مجلل و مدرن است. کیفیت اقامت و پذیرایی این هتل موجب شده تا همیشه میزبان مقامات بلند پایه کشور های مختلف باشد.

اشتراک با دوستان

merchant location

میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، پلاک 126 ، هتل اسپیناس - شماره تماس:02183844,83844

امتیاز و نظر خریداران

افطار خوب و قابل قبول در محیط مناسب و تمیز با پرسنل خوشرو

منو افطار با شام برای یک فرد بالغ روزه دار و یک کودک همراه مناسب هست که با همکاری رستوران قابل استفاده خواهد بود.آش رشته و سوپ افطار خوب بود ولی اردور تازه بنظر نمیرسید.

نت‌برگ‌های غیر فعال