0 کد تخفیف موجود

تخفیف آژانس 7 سفر | کد تخفیف آژانس 7 سفر در نت برگ

دسته بندی سفر و گردشگری

کد تخفیف آژانس 7 سفر

هفت سفر تا هفت ستاره!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف آژانس 7 سفر

کد تخفیف آژانس 7 سفر

هفت سفر تا هفت ستاره!

سفر به کشورهای اروپایی برای کار و تفریح در شرایطی که امکان رزرو مستقیم هتل از ایران نیست، در مدتی برای ایرانیان دشوار و همراه با ریسک بود که با راه اندازی سایت های رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل های خارجی این مشکل تا حدودی برطرف شد.

شرکت خدمات مسافرت هوائی و جهانگردی هفت ستاره آسمان آفتابی با برند تجاری هفت ستاره به آدرس اینترنتی www.7safar.com است که با ارائه خدمات آنلاین رزرو بلیط هواپیماهای داخلی و خارجی و رزرو هتل های داخلی و هتل های استانبول در دسترس عموم قرار دارد.

کشور ترکیه در سال های اخیر مقصد کار و تفریح تعداد قابل توجهی از ایرانیان بوده و هفت ستاره برای سهولت سفر، اقدام به ارائه خدمات رزرو هتل های ترکیه به صورت مجزا کرده است. افرادی که قصد مسافرت به ترکیه را دارند با ورود به سایت هفت ستاره می توانند به راحتی با پرداخت مبلغ به ریال، اتاق مورد نظر خود را رزرو کرده و خیال خود را بابت اقامت راحت کنند.

یک دیگر از امکان های هفت ستاره، خرید بلیط پروازهای خارجی است. با عضویت در سایت هفت ستاره و جستجوی مبدا و مقصد پرواز بر اساس تاریخ دلخواه، می توانید به راحتی بلیط خود را با پرداخت امن اینترنتی خریداری کنید.

مسافران ترکیه همچنین می توانند اطلاعات گردشگری شهرهای این کشور را از طریق مجله گردشگری هفت ستاره دریافت کنند. در این قسمت مقالاتی درباره جاذبه های گردشگری استانبول، ازمیر، آنتالیا و آنکارا بارگذاری شده که این شهرها به عنوان اهداف اصلی مسافران ایرانی شناخته شده است.

در باشگاه مسافران هفت ستاره می توان به هر تعداد دلخواه اطلاعات مسافران را وارد کرد تا در هنگام خرید بلیط یا رزرو هتل، از این اطلاعات استفاده شود و از وارد کردن چند باره اطلاعات جلوگیری شود.

همچنین پس از ثبت نام در باشگاه مسافران، کدی به شما تعلق می گیرد که با دادن این کد به عنوان کد معرف به دیگران، اعتبار ریالی دریافت می کنید.

شرکت خدمات مسافرت هوائی و جهانگردی هفت ستاره آسمان آفتابی با برند تجاری هفت ستاره آماده خدمت رسانی به شما می باشد. سفرتان را آغاز کنید.

جهت استفاده از این کد تخفیف به 7safar.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

15 هـزار تومان

کد تخفیف 15 هزار تومانی هفت ستاره آسمان آفتابی

مهلت خرید: تمام شد