0 کد تخفیف موجود

تخفیف آکادمی دیجیتال مارکتینگ | کد تخفیف آکادمی دیجیتال مارکتینگ در نت برگ

کد تخفیف آکادمی دیجیتال مارکتینگ

هیچ چیز هم یادگرفتنی است! آکادمی دیجیتال مارکتینگ

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف آکادمی دیجیتال مارکتینگ

کد تخفیف آکادمی دیجیتال مارکتینگ

هیچ چیز هم یادگرفتنی است! آکادمی دیجیتال مارکتینگ

با فراگیر شدن فضای مجازی و اینترنت، کسب و کارهای اینترنت و به اصطلاح دیجیتال مارکتینگ جای خود را در بین منابع کسب درآمد به خوبی جا باز کرده است. افراد زیادی به این سمت حرکت کرده اند که تعداد قابل توجهی از آن ها بدون داشتن آگهی و علم در این زمینه پا به این عرصه گذاشتند که قاعدتا با شکست مواجه شدند. بنابراین وجود یک پایگاه اطلاع رسانی و آموزش در زمینه دیجیتال مارکتینگ ضروری به نظر می رسد.

آکادمی دیجیتال مارکتینگ از سال ۱۳۹۴ با رسالت توسعه دانش دیجیتال مارکتینگ در ایران و آموزش حرفه ای و تخصصی کسب و کارها و کارآفرینان در حوزه بازاریابی آنلاین فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه با طراحی اولین دوره های تخصصی دیجیتال مارکتینگ در ایران خیلی سریع در بین کسب و کارها و به ویژه استارت آپ ها به محبوبیت بالایی رسید و بیش از ۳۵۰۰ دانشجو را در کلاس های خود پذیرفت.

آکادمی دیجیتال مارکتینگ تاکنون با برگزاری بیش از ۵۰۰۰ ساعت کلاس تخصصی، بیش از ۲۵۰ دوره و حدود ۱۵۰۰ فارغ التحصیل همچنان سردمدار آموزش بازاریابی دیجیتال در ایران است.

 این مجموعه که همکاری با برندهای بزرگی همچون  دانشگاه صنعتی شریف، گلرنگ، دیجی کالا، بامیلو و … را در کارنامه خود دارد، در راستای چشم انداز خود که پرورش ۱۰۰ هزار متخصص بازاریابی دیجیتال است، برای حرفه ای و کاربردی تر شدن دوره های آموزشی خود همواره کوشیده و اساتید صاحب نام در صنعت مارکتینگ را نیز به کار گرفته است.

با شرکت در کلاس های آکادمی دیجیتال مارکتینگ، اولین موسسه آموزش تخصصی دیجیتال مارکتینگ در ایران، هدف خود را مشخص کنید و برای کسب درآمد بالاتر و موفقیت، گامی محکم بردارید.

محل برگزاری کلاس‌ها:

تهران، خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان بخارست، دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی، ساختمان جنوبی، طبقه سوم

www.dmacourse.com

تلفن: ۰۲۱۸۸۳۵۷۳۱۴

ایمیل:info@dmacourse.com

جهت استفاده از این کد تخفیف اینجا کلیک کنید.

کد تخفیف غیرفعال

٪30 تخفیف

کد تخفیف 30 درصدی آکادمی دیجیتال مارکتینگ

مهلت خرید: تمام شد