0 کد تخفیف موجود

تخفیف ایران رنتر | کد تخفیف ایران رنتر در نت برگ

کد تخفیف ایران رنتر

ایران رنتر، خرید اقساطی بدون ضامن، بدون چک، بدون پیش پرداخت!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف ایران رنتر

کد تخفیف ایران رنتر

ایران رنتر، خرید اقساطی بدون ضامن، بدون چک، بدون پیش پرداخت!

شاید باورکردنی نباشد ولی حتی نیاز به مراجعه حضوری هم نیست!

در شرایطی که قیمت وسایل خانگی، دیجیتال و دیگر کالاها افزایش یافته، خیلی از افراد توان پرداخت کامل هزینه به صورت یک جا را ندارند. از این رو به دنبال کالای دست دوم با قیمت و کیفیت پایین تر می روند که به طور معمول به سرانجامی خوش منجر نمی شود.

راه دیگر خرید اقساطی است که نیاز به ضامن و چک و... دارد که شاید همه به این موارد دسترسی نداشته باشند.

ایران رنتر با هدف کمک به هموطنان اقدام به ارائه محصولات به صورت قسطی کرده است: بدون ضامن، بدون چک و بدون پیش پرداخت!

ایران‌رنتر اولین پلتفرم فروش اقساطی است که در جهت تسهیل خرید اقساطی برای تمام اقشار جامعه فعالیت می‌کند. ایران رنتر واسط بین فروشندگان اقساطی و مشتریان می باشد.

مشتریان با ثبت درخواست خود در واقع جستجو برای فروشنده اقساطی را به ایران رنتر می سپارد و از طرفی دیگر مشتریان اقساطی را به فروشندگان و تامین کنندگان معرفی می کند.

مشتریان می توانند تعداد ماه پرداخت قسط را تا سقف 12 ماه تعیین کنند و با تعیین هزینه پیش پرداخت، مبلغ قسط را کاهش دهند. هرچه زمان اقساط کم‌تر باشد سود پرداختی هم کم‌تر خواهد شد. پیش پرداخت و قسط اول قبل از تحویل کالا به صورت آنلاین یا حضوری دریافت می‌شود. اقساط بعدی نیز تنها به صورت آنلاین از طریق پنل کاربری پرداخت می شود.

لازم به ذکر است که سود دریافتی از خرید اقساطی نسبت به مشابه آن در بازار تفاوت چندانی ندارد. از 24 درصد سود دریافتی پلتفرم 20 درصد برای تامین کنندگان است و ایران رنتر صرفا 4 درصد کارمزد دریافت می کند.

ایران رنتر با اعتبارسنجی هوشمند اعتبار خریدار را مشخص می کند. پس از یک بار خرید و در صورت نداشتن تاخیر در پرداخت اقساط، برای خریدهای بعدی نیازی به اعتبارسنجی مجدد نیست.

از دیگر امکانات ایران رنتر، فروش اقساطی مخصوص سازمانی است که با هدف خدمت رسانی هر چه بهتر به پرسنل سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی شکل گرفته است. این فرآیند کاملا به صورت آنلاین و بدون نیاز به ارائه مدرک شغلی و کسر از حقوق انجام می شود.

بخش سرمایه گذاری در سایت ایران رنتر کاری نو در کسب و کار اینترنتی است. در این قسمت کالاهای درخواستی کاربران به تعداد درج شده است. کسانی که قادر به تامین این کالاها هستند می توانند با ایجاد پنل مخصوص خود، اعلام آمادگی کنند.

میان ایران رنتر و تامین کنندگان قرارداد حقوقی امضا می شود تا نگرانی از بابت عدم پرداخت اقساط از میان برود. چرا که در صورت بروز هرگونه تاخیر پرداخت اقساط از طرف مشتریان، مبلغ اقساط تامین کنندگان دقیقا در سررسید مشخص شده در قرارداد به حساب ایشان واریز می نماید.

پنل تامین کنندگان کمکی برای فروشنده هاست تا بتوانند در فضایی کاملا سالم و مطمئن فروش خود را گسترش دهند. هر تامین کننده با معرفی تأمین‌کنندگان جدید به ایران رنتر 2 درصد از مبلغ سرمایه‌گذاری آن‌ها را به عنوان هدیه نقدی دریافت می‌کند.

در ایران رنتر iranrenter.com آنلاین به صورت اقساطی خرید کنید، آنلاین به صورت اقساطی بفروشید!

جهت استفاده از این کد تخفیف به iranrenter.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

20 هـزار تومان

کد تخفیف 20هزار تومانی ایران رنتر

مهلت خرید: تمام شد