0 کد تخفیف موجود

تخفیف بلک لایت | کد تخفیف بلک لایت در نت برگ

کد تخفیف بلک لایت

با بلک لایت در شب، بیشتر از روز دیده شوید!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف بلک لایت

کد تخفیف بلک لایت

با بلک لایت در شب، بیشتر از روز دیده شوید!

در اوج هیجان در کنسرت، تماشاگران هر کاری می کنند تا خواننده آن ها را ببیند، در حالی که خواننده روی استیج پر از نور ایستاده و در تاریکی جایگاه تماشاگران کسی را تشخیص نمی دهد. اما اگر وسیله یا لباسی از جنس فلورسنت در اختیار هواداران باشد، در زیر نور بلک لایت، حرکات همزمان آنها برای خواننده دیدنی می شود و موجب افزایش هیجان می گردد.

آن چیزی که به دنبالش هستیم را در سایت بلک لایت، اولین و بهترین فروشگاه لوازم کنسرت و نورپردازی به راحتی پیدا میکنیم. لامپ ها را خاموش کنید و از عینک ها، دستبندها و تی شرت های بلک لایت در پارتی، مهمانی و جشن های تولد استفاده کنید و شب خود را رنگارنگ کنید. هنگام شب اگر ماشینتان در راه خراب شد یا بنزین تمام کردید، با پوشیدن این تی شرت ها میتوانید ظرف بنزین را در کنار جاده تکان دهید و یا درخواست کمک کنید. همه شما را می بینند.

بلک لایت نوعی لامپ است که با منتشر کردن نور فرابنفش، اشیاء فسفر دار را نورانی میکند. از این لامپ ها همچنین در تشخیص هویت هم استفاده میگردد. کسانی که حیوانات خانگی شان را گم کرده اند، تنها منتظر بمانند تا هوا تاریک شود و با استفاده از بلک لایت، رد ادرار آن را دنبال کنند تا به او برسند. 

افرادی که شب کارند و در محل کارشان در نزدیکی رفت و آمد ماشین ها، امکان بروز حوادث رانندگی زیاد است، کافی ست یکی از محصولات بلک لایت را انتخاب کنند تا همیشه دیده شوند. از این محصولات برای نشانه گذاری در شب نیز می توان استفاده کرد. اگر به کویر سفر کرده و قصد دور شدن از همراهانتان را دارید، با در دست داشتن یکی از بادکنک های بلک لایت، از فاصله دور هم قابل تشخیص هستید. 

جهت استفاده از این کد تخفیف به blacklight.ir مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

35 هـزار تومان

کد تخفیف بلک لایت

مهلت خرید: تمام شد
5,000 تومان تمام شد