0 کد تخفیف موجود

تخفیف بیمه من 24 | کد تخفیف بیمه من 24 در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف بیمه من 24

بیمه من 24: گارانتی خاطرات شما

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف بیمه من 24

کد تخفیف بیمه من 24

بیمه من 24: گارانتی خاطرات شما

امروزه به نظر می رسد که خرید موبایل، تبلت و یا لپتاپ از خرید تلویزیون یا حتی ماشین هم مهمتر باشد. موبایل ها و تبلت های ما پر هستند از اطلاعات، عکس ها و خاطرات. اطلاعاتی که نتیجه چندین سال تلاش ما و خاطراتی که با عکس ها و فیلم ها زنده می شوند. از دست دادن موبایل یا تبلت فقط از دست دادن موبایل و تبلت نیست.

در داخل کشور مشتریان با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم کنند که از جمله این مسایل بازار داغ قاچاق، انتخاب گارانتی مطمئن و بی‌ اعتمادی به قیمت‌ هایی که در هر مغازه‌ ای متفاوت است.

برخی از قوانین و شرایط گارانتی در ایران عبارت است: از ارائه ۱۸ ماه خدمات رایگان برای موبایل، تبلت و لپ تاپ ها و تعویض در صورت غیر قابل تعمیر بودن. اما ضمانت نامه در شرایط زیر از درجه اعتبار ساقط می شود:

 • استفاده، نگهداری و آزمایش ناصحیح و هرگونه تغییر و خارج ساختن دستگاه از شکل عادی
 • خرابی در اثر استفاده از هرگونه باتری و لوازم جانبی متفرقه و تایید نشده از سوی شرکت
 • اقدام به سرویس و یا هرگونه تعمیر در محصول توسط افراد غیر مجاز
 • ضربه‌ خوردگی و هرگونه تماس با مایعات و رطوبت
 • تغییر با دستکاری شماره سریال دستگاه یا IMEI در کارت گارانتی و یا در دستگاه
 • نصب هرگونه نرم‌ افزار و برنامه غیرمجاز

با این تفاسیر می توان گفت تقریبا گارانتی در ایران هیچ کاربردی ندارد. از طرفی هر شی فیزیکی، دستگاه، ماشین آلات و یا تجهیزات الکترونیکی قابلیت بیمه شدن دارند.

بدون شک یكی از نگرانی های خريداران، خدمات پس از فروش و هزينه سنگين تعويض قطعات غیر گارانتی هست و به همين دليل برای تضمين هزينه های تعمير، چند وقتی است که مسئله كارت بيمه برای آن تعريف شده است. در واقع گواهی بیمه، مکمل گارانتی بوده و با طرح های مختلف خودش هزینه انجام تعمیرات و یا جایگزین کردن موبایل، تبلت و لپتاپ شما را در صورت وقوع حوادث زیر در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت جبران می کند: سرقت، شکست و ضربه فیزیکی، آب خوردگی و نفوذ مایعات، نوسان ولتاژ برق، آتش سوزی، سیل، زلزله و طوفان

بنابراین طیف خطرات تحت پوشش در بیمه جدای از گارانتی بوده و داشتن آن مزیت های خاص بیشتری دارد.

سرویس "بیمه من ۲۴" گواهی بیمه تجهیزات الکترونیکی شرکت بیمه سامان که توسط پارس رسانه در سراسر کشور عرضه می گردد، مکمل گارانتی دستگاه شما بوده و هزینه انجام تعمیرات و یا جایگزین کردن آن را در صورت وقوع حوادث ذکر شده و در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت تحت شرایط فوق جبران می کند.

انجام تعمیرات و پشتیبانی فنی دستگاه های تحت پوشش این گواهی بیمه نامه توسط مرکز خدمات فنی پارس رسانه صورت می پذیرد که با بهره مندی از دانش و تجربه متخصصین خود، بهترین کیفیت تعمیرات را با استفاده از قطعات اصلی و کوتاه ترین زمان ممکن به دستگاه های تحت پوشش عرضه می دارد.

مزیت های «بیمه من 24» نسبت به دیگر بیمه ها:

 • صرفه جویی در هزینه و وقت
 • امکان استفاده در 24 ساعت و 7 روز هفته
 • پیگیری آنلاین وضعیت صدور بیمه
 • دریافت بیمه نامه و امکان پرینت
 • ثبت و پیگیری خسارت دستگاه به صورت آنلاین
 • بالاترین کیفیت خدمات در کوتاه ترین زمان

پس اگر می خواهید با آرامش خیال و بدون نگرانی از وسایل دیجیتال خود لذت ببرید، کافی است یک بیمه نامه تجهیزات الکترونیکی برای لپ تاپ، گوشی موبایل و یا تبلت خود تهیه نمایید.

برای استفاده از این کد تخفیف به سایت www.mybimeh24.com مراجعه فرمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪15 تخفیف

کد تخفیف بیمه من 24

مهلت خرید: تمام شد