0 کد تخفیف موجود

تخفیف خانه ساعت | کد تخفیف خانه ساعت در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف خانه ساعت

ساعت را از خانه آن خریداری کنید!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف خانه ساعت

کد تخفیف خانه ساعت

ساعت را از خانه آن خریداری کنید!

برندهای معروف در ایران، به خاطر اقبال عمومی، به کار گرفته می شوند برای فروش کالاهای نامرغوب. ساعت های نامرغوب و یک بار مصرفی که به نام برندهای معروف ساعت مانند کاسیو Casio، اسکادا Escada و رویال  Royal و ... عرضه می شوند و موجب وارد شدن خدشه به نام برند می شوند.

با نبود سازوكارهای مناسب جهت جلوگيری از ورود برندهای بی كيفيت و واردات گسترده ساعت های تقلبی به اين فضای پر طرفدار كه مخاطرات زيادی را برای وارد كنندگان، فروشندگان و مشتريان اين كالای لاكچری به همراه داشته است، این سوال مطرح می شود از کجا می توانیم یک برند اصل و با کیفیت بخریم؟ مرجعی که ساعت برند ارائه دهد و بتوانیم با خیال راحت از آن خرید کنیم، کدام است؟

ساعت را از خانه آن خریداری کنید. خانه ساعت مرجع مطمئن عرضه ساعت های اصل و برند است. هدف خانه ساعت هدیه دادن احساس آرامش و حس خوب یک خرید به مصرف کننده است. حتی تا پس از خرید با خدمات پس از فروش.

ساعت از آن دسته اکسسوری ها ست که به شدت به صاحب خودش شخصیت می دهد. چه ساعت اسپرت باشد، یا فشن یا مدرن یا کلاسیک. انتخاب درست یک ساعت با کیفیت، می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس فرد نیز شود و از طرفی شرایطی ایجاد می کند تا سایر افراد به شما اعتماد کنند.

مجموعه گالری‌های " خانه ساعت " مرکز فروش انواع ساعت مچی زنانه، مردانه، دخترانه، پسرانه و اسپرت تولید شده توسط برندهای معروف حوزه تولید ساعت همچون کاسیو، رویال، اسکادا، مرکوری، کویین واچ و ... است.

اگر طرفدار برند خاصی هستید، می توانید آن را در قسمت برندها در سایت خانه ساعت انتخاب کنید تا همه محصولات برند دلخواه شما به نمایش گذاشته شود. در این مرحله نیز باز فیلترهایی چون قیمت، نوع کاربری (اسپرت، روزمره، فشن، لوکس، مدرن و کلاسیک)، نوع موتور، جنسیت، رنگ بندی، جنس و ... به کمک شما می آید تا دقیقا محصول دلخواه خود را در کمترین زمان پیدا کنید.

شاید افرادی باشند که به خرید اینترنتی اعتقادی ندارند. مخصوصا در مورد ساعت مچی. این افراد باید ساعت را لمس کنند، امتحان کنند تا به خرید آن راضی شوند. فروشگاه های خانه ساعت در تهران، تبریز، اصفهان، کیش و زنجان در کنار فروشگاه اینترنتی خانه و ساعت، فعال هستند. وجود فروشگاه های فیزیکی به اعتبار خانه ساعت می افزاید و موجب اطمینان هر چه بیشتر مشتریان به این فروشگاه می شود.

خانه ساعت به مشتریانش گارانتی بازگشت به مدت هفت روز می دهد تا در صورت بروز هرگونه مشکل، مغایرت و خرابی، خریدار بتواند با خیال راحت ساعت را تعویض یا درخواست بازگشت هزینه پرداختی را کند. پشتیبانی 24 ساعته خانه ساعت هم آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان و خریداران است.

خانه ساعت، خانه امن برای خرید ساعت مچی است.

برای استفاده از این کد تخفیف لطفا به سایت www.khane-saat.ir مراجعه کنید.

کد تخفیف غیرفعال

1 میلیون تومان

کد تخفیف فروشگاه خانه ساعت

مهلت خرید: تمام شد
89,000 تومان تمام شد
٪5 تخفیف

کد تخفیف فروشگاه خانه ساعت

مهلت خرید: تمام شد
2,000 تومان تمام شد
200 هـزار تومان

کد تخفیف فروشگاه خانه ساعت

مهلت خرید: تمام شد
29,000 تومان تمام شد
400 هـزار تومان

کد تخفیف فروشگاه خانه ساعت

مهلت خرید: تمام شد
49,000 تومان تمام شد