0 کد تخفیف موجود

تخفیف خرید بیار | کد تخفیف خرید بیار در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف خرید بیار

دیگر به خرید نروید، فقط خرید کنید!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف خرید بیار

کد تخفیف خرید بیار

دیگر به خرید نروید، فقط خرید کنید!

خرید رفتن یعنی پوشیدن لباس بیرون، جلوی آینه ایستادن، پوشیدن کفش، طی کردن مسافتی با ماشین یا پیاده، انتخاب اجناس، پرداخت وجه و حمل اجناس به خانه، درآوردن کفش و تعویض لباس.

ولی...

خرید کردن یعنی فقط انتخاب اجناس و پرداخت وجه

از این به بعد خرید کردن با شما و خرید رفتن با «بیار». «بیار»، شبکه اجتماعی خرید، فروشگاهی آنلاین است که تشکیل شده از مغازه ها و فروشگاه های مختلف. شما با انتخاب محل زندگی تان، نزدیک ترین فروشگاه ها به شما معرفی می شوند تا خرید خود را با انتخاب یکی از آن ها انجام دهید.

امکان جستجو در میان همه بخش ها و یا در بخش خاص، امکان مقایسه میان فروشنده های مختلف یک کالا را به مشتری می دهد. بخش های مختلف فروشگاه «بیار» سوپر مارکت، صنایع دستی، میوه و سبزی، پروتئینی، آجیل و خشکبار، نوشیدنی و شکلات، لوازم التحریر و پت فود است. همچنین با خرید از بازارچه خیریه «بیار» می توانید در این کار خیر مشارکت داشته باشید.

فروشگاه آنلاین «بیار» از ساعت 8:30 صبح تا 10:00 شب باز است و منتظر سفارشات شما. حداکثر ظرف مدت 15 دقیقه بعد از ثبت سفارش، درخواست شما از طریق فروشگاه تایید می شود و در کمتر از یک ساعت به دست شما می رسد.

حداقل سفارش در «بیار» 15,000 تومان است. علاوه بر این با تخفیفاتی که «بیار» ارائه می دهد، خرید شما کاملا به صرفه و اقتصادی خواهد بود.

«بیار» دست شما را در پرداخت وجه آزاد گذاشته؛ می توانید هزینه سفارش را به صورت آنلاین و یا حضوری به صورت نقدی یا کارتی پرداخت کنید.

با خرید از «بیار» تنها هزینه اجناس و مواد سفارشی را پرداخت می کنید و هیچ وجهی بابت بسته بندی یا ارسال از شما دریافت نمی شود.

در صورت عدم رضایت از کالای ارسال شده به هر دلیلی، آن را تحویل نگیرید. اگر هم پرداختی را به صورت آنلاین انجام داده اید، باید از ارائه پین کد به پیک خودداری کنید. «بیار» متعهد می شود که وجه پرداختی را ظرف مدت حداکثر 72 ساعت به کارتی که از طریق آن خرید انجام شده بازگرداند.

با ثبت نام در فروشگاه «بیار»، می توانید سفارش های خود را مدیریت کنید. همچنین شما وارد شبکه اجتماعی خرید خواهید شد که می توانید با دعوت دوستان، نظرات و کامنت های دلخواه خود را منتشر کنید. مطمئنا نظرات مثبت یا منفی شما در مورد فروشگاه یا جنس خاصی، در کیفیت خرید سایر مشتریان موثر خواهد بود.

برای سهولت در استفاده و سفارش، اپلیکیشن «بیار» نیز در دو نسخه اندروید و IOS در «کافه بازار»، «Google Play» و «سیب اپ» موجود می باشد.

فروشنده ها نیز می توانند با ورود به سایت بیار به آدرس ibiar.com و ورود به بخش معرفی فروشگاه، فروشگاه خود را ثبت کنند.

هنوز خرید کردن لذت بخش است!

جهت استفاده از این کد تخفیف به ibiar.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

15 هـزار تومان

کد تخفیف 15 هزار تومانی بیار

مهلت خرید: تمام شد
1,500 تومان تمام شد
٪15 تخفیف

کد تخفیف 15 درصدی شبکه اجتماعی بیار

مهلت خرید: تمام شد
٪10 تخفیف

کد تخفیف 10 درصدی شبکه اجتماعی بیار

مهلت خرید: تمام شد