0 کد تخفیف موجود

تخفیف درر کالا | کد تخفیف درر کالا در نت برگ

کد تخفیف درر کالا

تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف درر کالا

کد تخفیف درر کالا

تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی!

جورج برنارد شا، میگه: «زن زشت تو دنیا وجود نداره. تنها بعضی از اونا هستند که نمی تونند خودشون رو زیبا جلوه بدند.»  احتمالا این نویسنده انگلیسی در ادامه به این گروه از زن ها، استفاده از لوازم آرایشی رو پیشنهاد کرده. چرا که بعضی وقتا یه آرایش خیلی جزیی، میتونه تاثیر زیادی روی چهره بذاره و صورت رو زیبا و جذاب تر کنه. از طرفی زیبایی نیاز به نگهداری و توجه داره که بعضی از محصولات آرایشی مخصوص این کار هستند. ولی با تنوع محصولات آرایشی و بهداشتی، انتخاب برای خانم ها سخت شده. این رو از تجمع گروهی خانم ها تو مغازه های آرایشی متوجه میشیم که مدام در حال تست و بو کردن هستند. البته بعضی اوقات بعد از اون همه تست، مورد دلخواهشون رو پیدا نمیکنند.

بدون شک هر خانمی آرزو داره تو خونه ش، قفسه ای داشته باشه از همه انواع لوازم و مواد آرایشی. این آرزو خیلی هم دست نیافتنی نیست. «دُرر کالا»  این قفسه رو به صورت مجازی در اختیار شما گذاشته. با این تفاوت که دیگه نیاز نیست وقت زیادی رو برای پیدا کردن محصول مورد نظرتون بذارید. با یه جستجوی ساده به اون چیزی که میخواهید میرسید. دُرر کالا محصولاتش رو دسته بندی کرده تا دسترسی به اونا راحت تر باشه: عطر جیبی، لوازم آرایشگاهی، لوازم گریم، لوازم ناخن، لوازم آرایش، صورت، چشم، ابرو، مو. اگه حتی دنبال برند خاصی هم هستید، میتونید توی قسمت برندها همه محصولات اون برند خاصی رو جداگانه ببینید.

به دلیل استقبال خوب خانم های ایرانی از محصولات و لوازم آرایشی بهداشتی، تجارت این محصولات به یکی از پرسودترین تجارت ها تبدیل شده که طبق معمول از دست دلال ها دور نمونده. از فروش محصولات آرایشی بهداشتی تقلبی توسط دستفروش ها در کنار پیاده روها، این موضوع رو میشه فهمید. از اونجایی که محصولات آرایشی در ارتباط مستقیم با بدن استفاده میشند، مصرف مواد غیر اصل و تقلبی عوارض جدی و حتی جبران ناپذیری برای بدن داره. در این شرایط چجوری محصول اصل رو از تقلبی تشخیص بدیم؟ برای همین «دُرر کالا» با تضمین اصل بودن کالا، محصول رو مستقیم از تولیدکننده و تامین کننده به ما ارائه میده. همچنین این کار باعث میشه تا واسطه ها حذف بشند و کالاها با قیمت بسیار مناسبی به خریدارها ارائه بشه.

فروشگاه اینترنتی دُرر کالا، اولین عرضه کننده محصولات آرایشی و سالنی به صورت مستقیم، خریدهای بالای صد هزار تومن در شهر تهران رو به صورت رایگان ارسال میکنه. ارسال سریع، ضمانت بهترین قیمت و تضمین اصل بودن کالا سه اصل اولیه دُرر کالاست. دُرر کالا، تجربه ای لذت بخش از یه خرید اینترنتی!

جهت استفاده از این کد تخفیف به dorrkala.ir مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪10 تخفیف

کد تخفیف 10 درصدی درر کالا

مهلت خرید: تمام شد
1,000 تومان تمام شد