0 کد تخفیف موجود

تخفیف دیده بان نت | کد تخفیف دیده بان نت در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف دیده بان نت

دیده بان اینترنت ایران

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف دیده بان نت

کد تخفیف دیده بان نت

دیده بان اینترنت ایران

اگر در دهه های گذشته نبود برق زندگی ما را مختل می کرد، اکنون اینترنت آن نقش را بازی می کند. به دنبال آن شرکت های مختلفی به هدف ارائه خدمات اینترنتی تاسیس شدند که در حال حاضر نیز تعداد آن ها رو به افزایش است. سرعت بالا، قیمت مناسب، تخفیف های ویژه و همچنین ارائه دادن خدمات جدید اینترنتی از مواردی است که شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی برای جلب نظر کاربران ملزم به رعایت آن هستند.

شرکت دیده بان نت، ارائه کننده خدمات اینترنت پر سرعت ADSL، Wireless،LTE-3G-4G، اینترنت پرسرعت مکان های عمومی Hotspot و پهنای باند اختصاصی Delicated Bandwich به عنوان یکی از برترین شرکت های اینترنتی، در حال حاضر به 18000 مشترک خود خدمت رسانی می کند. 

امروزه اینترنت پر سرعت ADSL محبوب ترین سرویس اینترنتی در کشور است، اما مشکل اصلی افراد برای استفاده از این سرویس کیفیت خطوط تلفن ساختمان‌ است که به مرور زمان فرسوده و از بین می رود. کیفیت سیم کشی تلفن با سرعت و ایجاد اختلال در اتصال به شبکه تاثیر مستقیم دارد. البته در اکثر موارد این کیفیت مربوط به سیم‌کشی داخل ساختمان نیست بلکه مشکل از سیم کشی مخابرات تا منزل است.

از طرفی در اغلب مجتمع‌های فعلی یا ارائه خط تلفن با مشکل روبروست و یا اینکه خطوط تلفن فیبر نوری به مشترکین ارائه می‌گردد که کیفیت سرویس اینترنت روی این خطوط پایین است.

گروه فناوری اطلاعات و خدمات اینترنت پرسرعت دیده‌بان نت این مشکلات را ضمن حفظ مزیت‌های اصلی ADSL مرتفع می‌کند. این کار ابتدا با برقراری ارتباط قوی رادیویی از ساختمان موردنظر تا سرورهای دید‌ه‌بان‌نت انجام می شود. از طریق این ارتباط بی‌سیم، اینترنت با بیشترین سرعت به ساختمان می رسد و پس از آن تمامی واحدها‌ی مجتمع امکان این را دارند که یک اینترنت جداگانه برای خودشان دریافت کنند.

اینترنت وایرلس Wireless

اینترنت وایرلس یا بی سیم بوسیله امواج رادیویی اطلاعات منتقل می شود و نیاز به سیم و کابل را مرتفع می‌سازد. از مزایایی اینترنت وایرلس می توان به پوشش مناسب برای مناطقی که امکان ارتباط کابلی وجود ندارد و هزینه اشتراک مقرون‌ به‌صرفه اشاره نمود. گروه فناوری اطلاعات دیده‌بان نت با شبکه گسترده مناطق تحت پوشش وایرلس بستری مناسب و سرعت انتقال داده بالاتر از ADSL 2+ را مهیا نموده و مسافت قابل پوشش آن نيز بيشتر است.

اینترنت بی سیم همراه LTE-3G-4G

اینترنت پرسرعت بی سیم همراه نیز به وسیله امواج رادیویی اطلاعات منتقل‌شده و از طریق سیم‌کارت‌های ویژه (دیتا) بر روی انواع دستگاه‌های مجهز به این فناوری قابل دریافت می ‌باشد. اینترنت بی‌سیم همراه به شما امکان می‌دهد در هر زمان و مکان و حتی در حال حرکت به اینترنت متصل باشید. گروه فناوری اطلاعات دیده‌بان نت علاوه بر سیم کارت‌های ویژه (با همکاری ایرانسل) انواع مودم‌های همراه LTE 3G , 4G را نیز در ارائه می نماید. از مزایای این روش می توان به: کیفیت بالای ارتباط، پوشش سراسری در کل کشور، تعرفه بسیار مناسب دیده‌بان نت، امکان مدیریت ترافیک و اشتراک با سرویس وایرلس دیده بان نت اشاره نمود.

اینترنت پرسرعت مکان های عمومی Hotspot

هات‌اسپات، روشی برای دسترسی به شبکه‌های بی‌سیم با استفاده از Wi-Fi است که در آن کاربران بدون نیاز به استفاده از شبکه‌ی مخابراتی یا دستگاه یا نرم‌افزاری جانبی، تنها به کمک ابزار مجهز به قابلیت Wi-Fi خود می‌توانند به اینترنت دسترسی پیدا کنند.

برتری خدمات هات اسپات دیده بان نت نسبت به سایر پهنای باند ارائه شده برای ارگان ها، سازمان ها و شرکت ها، استاندارد بودن و امنیت ارتباطات، روشی مناسب برای استفاده مشتریان از شبکه هات اسپات اختصاصی و در نتیجه عدم وجود موانع قانونی برای صاحبان کسب و کار در پی تخلفات اینترنتی احتمالی کاربران می باشد.

این بسته مخصوص هتل‌ها، رستوران‌ها، کافی شپ‌ها، مراکز تجاری و اداری، محیط‌های فرهنگی و هنری، گالری‌ها و نمایشگاه‌ها و… است که مصرف اینترنت بالاتری نسبت به حالت معمولی دارند.

پهنای باند اختصاصی Delicated Bandwich

در سرویس های اینترنت اختصاصی، پهنای باند مورد تقاضای مشترک بدون محدودیت های حجمی و اعمال محدودیت بر روی پورت های اینترنتی(full protocol) ارائه می شوند و مشترک می تواند از سرویس خود در تمامی ساعات شبانه روز به میزان پهنای باند خریداری شده، بدون قطعی و اشتراک با دیگران بهره برداری نماید. همچنین به دلیل کیفیت بالا و پایدار، امکان قرار دادن انواع سرورها (سرور web ،application server یا دوربین های مدار بسته و …) بر روی این بستر به آسانی وجود دارد. ارتباط کاربران جهت استفاده از این خدمات به صورت ارتباط بی سیم (در مناطق تحت پوشش) و اینترانت (بر روی بستر فیبر نوری) می‌باشد.

جهت استفاده از این کد تخفیف به didi.ir مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

100 هـزار تومان

کد تخفیف 100 هزار تومانی دیده بان نت

مهلت خرید: تمام شد
85,000 تومان تمام شد