0 کد تخفیف موجود

تخفیف دینگ | کد تخفیف دینگ در نت برگ

کد تخفیف دینگ

دینگ، خودروی شما رسید!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف دینگ

کد تخفیف دینگ

دینگ، خودروی شما رسید!

کمبود جای پارک مناسب در سطح شهر و استهلاک بالای خودروهای شخصی از یکسو و گستردگی محدوده طرح ترافیک در تهران از سوی دیگر مشکلات زیادی را در استفاده از خودروی شخصی برای افراد به وجود آورده است. در این زمان استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و تاکسی ها بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن استفاده از گوشی‌های هوشمند دیگر نیازی به حضور در خیابان و یا تماس با آژانس‌های متعدد نیست. شرکت های زیادی به صورت آنلاین آماده خدمات دهی به شما هستند که دینگ یکی از آن هاست.

دینگ یک سرویس ارائه خودرو به صورت آنلاین است که به تازگی کار خود را شروع کرده و می توان این مجموعه را تکمیل کننده نواقص سرویس های آنلاین کرایه خودرو موجود دانست. در حال حاضر اپلیکیشن دینگ برای هر دو سیستم عامل اندروید و IOS موجود است و می توان با نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی همراه خود در هر زمان و هر مکانی که هستید درخواست خودروی خود را ثبت کرده و ظرف چند دقیقه خودرو در موقعیت شما آماده میزبانی از شماست.

برای این امر تنها کافی است مبدا و مقصد سفر خود را تعیین کرده و پس از مشاهده هزینه سفر درخواست خود را ثبت کنید. دینگ علاوه بر سرویس های لوکس و بانوان امکانات جدید دیگری نیز در اپلیکیشن خود قرار داده است که افراد با توجه به نیاز خود می توانند از آن سرویس ها استفاده نمایند.

شما در دینگ می توانید خودروی خود را از 1 ساعت تا 1 هفته قبل برای مقصد مورد نظر رزرو کنید و با خیالی آسوده و سر وقت به کار خود برسید. همچنین شما می توانید خودروی مورد نظر خود را به تعداد ساعات مورد نیازتان و بدون در نظر گرفتن تعداد سفر و مسافت طی شده در اختیار بگیرید. این مجموعه همچنین گزینه سرویس اشتراک خودرو را نیز برای شما در نظر گرفته است تا بتوانید هزینه سفر خود را به حداقل برسانید. درخواست آسان، قیمت مناسب و امنیت در سفر از جمله ویژگی های دینگ است که موقعیت لحظه ای شما توسط واحد پشتیبانی در حال رویت می باشد و شما نیز می توانید مسیر طی شده و پیش روی خود را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید...

همچنین شما می توانید با معرفی دینگ به دوستان و آشنایان با هر سفر این افراد از دینگ مبلغی هدیه دریافت نمایید که این مبلغ به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد. نت برگ در راستای همکاری با دینگ، کد تخفیف این مجموعه را در وبسایت خود قرار داده تا شما کاربران گرامی بتوانید با استفاده از کد تخفیف دینگ و در زمان محاسبه پرداخت هزینه سفر ، مبلغ کمتری را بپردازید

جهت استفاده از این کد تخفیف به dinnng.ir مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

7 هـزار تومان

کد تخفیف تاکسی آنلاین دینگ

مهلت خرید: تمام شد
1,000 تومان تمام شد