0 کد تخفیف موجود

تخفیف سفر دات کام | کد تخفیف سفر دات کام در نت برگ

دسته بندی سفر و گردشگری

کد تخفیف سفر دات کام

سفر دات کام ، سفری بدون دردسر و آسان

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف سفر دات کام

کد تخفیف سفر دات کام

سفر دات کام ، سفری بدون دردسر و آسان

با ورود تکنولوژی به صنعت سفر و گردشگری، حالا با خیالی آسوده و بسیار آسان تر از قبل می توان مقصد سفر را انتخاب، بلیت هواپیما، اتوبوس و قطار را آنلاین خرید و رزرو هتل در شهر مقصد را انجام داد. تمام این خدمات به صورت کاملا غیر حضوری و با استفاده از اپلیکیشن های موبایل و یا سایت های فروش و رزرو آنلاین بلیت و هتل امکان پذیر است.

سفر دات کام ، رزرو آنلاین پرواز ، هتل و اتوبوس

سفر دات کام (safar.com) ، به عنوان یک وب سایت گردشگری با سابقه ای نزدیک به 15 سال توانسته خدماتی کامل دراین زمینه به مخاطبان خود ارائه دهد. از مهم ترین امکانات سفردات کام می توان به ایجاد پایگاه متمرکز اتصال سیستم رزرواسیون هتل های داخلی و اتصال به موتورهای جستجو و رزرو آنلاین از بین هزاران هتل در اقصی نقاط جهان اشاره کرد. ارائه نرخ های رقابتی در تمامی زمینه های گردشگری، ویژگی دیگریست که سفر دات کام به آن پرداخته است.

سفر دات کام ضمن پرداختن به مسائل گردشگری به مسائل مربوط به راحتی کاربر در استفاده از وب سایت و خرید آنلاین آسان نیز توجه داشته است. استفاده از رابط کاربری راحت و همچنین طراحی اپلیکیشن های مخصوص تلفن همراه که در آینده در اختیار تمامی کاربران قرار خواهد گرفت، دلیل دیگری برای استفاده از خدمات آنلاین این وب سایت است.

خدمات وب سایت سفر دات کام ، خرید ارزان ترین بلیت هواپیما در سفر دات کام:

خرید بلیت هواپیما: در بخش پرواز، پروازهای چارتری و سیستمی به نحوی به شما نمایش داده می شود که بتوانید قیمت ها را به راحتی با هم مقایسه کرده و ارزان ترین و مناسب ترین بلیت را خریداری کنید. این خدمت به شما کمک خواهد کرد سفری کاملا مقرون به صرفه داشته باشید.

رزرو هتل ، ویلا و آپارتمان: در این بخش شما می توانید ضمن جستجو در بین هتل ها از یک امکان ویژه برخوردار شوید. امکان انتخاب هتل از روی نقشه! با این روش شما به راحتی می توانید نزدیک ترین هتل به محل هایی که قصد دیدن آن را دارید انتخاب کنید.

خرید بلیت اتوبوس: برای بسیاری از ما که با ناوگان عمومی سفر می کنیم نکته خوشایندی است که خرید بلیت اتوبوس در سفر دات کام امکان پذیر است. به راحتی در safar.com بلیت را بر اساس مبدا و مقصد خریداری کرده و از اتلاف وقت برای خرید حضوری جلوگیری کنید.

برای استفاده از این کد تخفیف به https://safar.com مراجعه کنید.

کد تخفیف غیرفعال

35 هـزار تومان

کد تخفیف 35 هزار تومانی وب سایت سفر دات کام

مهلت خرید: تمام شد