0 کد تخفیف موجود

تخفیف شوکتل | کد تخفیف شوکتل در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف شوکتل

آب میوه طبیعی با طعم آنلاین!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف شوکتل

کد تخفیف شوکتل

آب میوه طبیعی با طعم آنلاین!

میوه ها سرشار از ویتامین های لازم برای بدن هستند. اهمیت میوه ها و فواید آن ها برهیچکس پوشیده نیست، همچنین به علت طعم های گوناگون و مطبوعی که دارند، همیشه مورد استبال هستند. میوه ها برای سلامتی و تناسب اندام و لاغری بسیار مفیدند. هرچه از اهمیت میوه ها بگوییم کم گفته ایم، به همین دلیل مصرف روزانه حداقل یکی از آن ها بسیار توصیه می شود. میوه کاملترین غذای انسان است و یکی از مهمترین منابع تولید انرژی برای بدن است. همچنین میوه ها برای درمان و کمک به درمان بسیاری از بیماری ها به کار گرفته می شوند. برای مثال لیمو شیرین و پرتقال به دلیل اینکه سرشار از ویتامین C هستند، برای درمان سرما خوردگی مصرف و تجویز می شوند. میوه جات تازه برای بیماری های دستگاه گوارشی، کم اشتهایی، دفع سنگ های مجاری ادرار، چاقی، یبوست، اگزما، زیادی فشارخون، ناراحتی کلیه، تصلب شرائین، مفید و گاهی شفا دهنده اند. نکته ی حائز اهمیت دیگر آن است که میوه ها 80 تا 95 درصد آب دارند. در نتیجه در درمان بسیاری از عفونت های روده ای، کلیوی، کبدی، رماتیسم، سنگ کلیه و نقرس مؤثر است. میوه ها را مسهل طبیعی مینامند مصرف زیاد میوه ها ایجاد اسهال می کند. اغلب میوه ها دارای کمی بتاکاروتن، ویتامین های B میباشند. بیشتر میوه ها دارای ۵ تا ۲۰ درصد کربوهیدرات هستند. هضم و جذب و مشابه سازی میوه ها تنها به اندازه یک لحظه از انرژی هضم سایر مواد غذایی استفاده می کند و به راحتی هضم می شود. کاهش وزن و پاکسازی خون توسط میوه در انسان باعث شادابی می شود و مقدار انرژی که با خوردن آنها ذخیره میگردد با هیچ غذای دیگری قابل مقایسه نیست.

به دلیل آن که درهمه ی فصول تمامی میوه ها موجود نیستند، می توان برای تامین ویتامین های لازم بدن، آب میوه را جایگزین آن ها نمود. آب میوه تقریبا همان خواص میوه را دارد. از سوی دیگر نوشیدن آب میوه به مراتب راحت تر از خوردن میوه است که می تواند برای بسیاری از افراد و به خصوص کودکان جذاب تر باشد. همچنین آب میوه ها علاوه بر خاصیت درمانی برای افرادی که ورزش می کنند بسیار مفیدند، چرا که درصد کمی کربوهیدرات دارند. برای افرادی که رژیم غذایی لاغری دارند آب کرفس و هویج و سیب بسیار چربی سوز و مفید است.

فروشگاه اینترنتی شوکتل انواع آب میوه های طبیعی را به فروش می رساند و ارائه می دهد. انواع آب میوه های درمانی، رژیمی، باشگاهی و میکس آب میوه های گوناگون در وب سایت این فروشگاه موجود و قابل تهیه است. در هر کجای شهر تهران که باشید می توانید به شوکتل آب میوه ی مورد نظرتان را سفارش دهید و آن را با قیمتی مناسب در کمترین زمان تحویل بگیرید. تنوع محصولات و آب میوه ها در این وب سایت فروشگاهی بسیار بالا است. همچنین اب میوه ها کاملا طبیعی هستند.

برای استفاده از این کد تخفیف به www.shoktel.com مراجعه کنید. 

کد تخفیف غیرفعال

٪10 تخفیف

کد تخفیف 10 درصدی شوکتل

مهلت خرید: تمام شد