0 کد تخفیف موجود

تخفیف شیانچی | کد تخفیف شیانچی در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف شیانچی

شیانچی؛ به آینده نگاه کنید!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف شیانچی

کد تخفیف شیانچی

شیانچی؛ به آینده نگاه کنید!

فروشگاه آنلاین شیانچی

خانه محلی است که زمان زیادی را در آن می گذرانید. بنابراین کیفیت فضای خانه اهمیت زیادی دارد. تزیین کردن آن با انواع لوازم دکوری، تابلوها، آویزها و ... لذت زندگی و حضور در آن را دو چندان می کند. تهیه محصولاتی همانند مجسمه و ساعت و آیینه شاید در مقابل مبلمان و … به چشم نیاید ولی یقینا تاثیراتی هم اندازه آنها بر روی روحیات شما خواهند داشت.

فروشگاه اینترنتی شیانچی طیف وسیعی از محصولات دکوری و تزئینی را عرضه می کند. به وجود دغدغه های زیادی که انسان امروز درگیر آن است و نداشتن فرصت کافی برای رسیدن به علایقی چون خرید، شیانچی این بستر را فراهم کرده تا بدون صرف وقت برای تردد در خیابان ها برای انجام خرید، از طریق اینترنت انتخاب خود را انجام داده و محصول مورد نظر را خریداری کنید.

کلمه «شیانچی» به معنای آینده نگری است. آینده ای که برای مردم دیجیتالی خواهد بود و مطمئنا همه کارها اینترنتی خواهد شد. البته در حال حاضر نیز اکثر کارها به صورت آنلاین انجام  پیگیری می شود. شیانچی دروازه ورود به یک زندگی کاملا آنلاین است. هدف شیانچی ایجاد آسایش و آرامش برای افراد از طریق اینترنت است.

در این روزها مکان های عمومی، خیابان ها و شهر ها به دلیل شلوغی زیاد آرامش قبل را از ما گرفته اند. برای رهایی از این شلوغی ها، می توانید کالاهای مورد نیاز خود را از وسایل الکترونیکی گرفته تا مواد غذایی و حتی نان تازه به صورت آنلاین سفارش دهید و به راحتی درب منزل تحویل بگیرید. می توانید با خرید آنلاین در زمان صرفه جویی کنید و همچنین تنوع بیشتری از محصولات را در اختیار داشته باشید. هدف فروشگاه اینترنتی شیانچی فراهم کردن بستر  مناسب برای یک خرید آنلاین راحت در حوزه محصولات دکوری و تزئینی و با دیدگاه صرفه جویی در وقت، پول و انرژی شما  می باشد.

تیم شیانچی تشکیل شده از متخصصان برتر لوازم دکوری و تزئینی، مبلمان، دکوراسیون و طراحی داخلی تا بتواند گزیده ای از برترین طرح ها را با کیفیت و قیمت قابل قبول برای مردم عزیز کشور فراهم کند. اعتماد سازی در کیفیت و تطابق جنس فروخته شده و تحویل داده شده و رعایت اصل وقت شناسی در تحویل کالا و خدمات وعده داده شده از سوی ما یک اصل مهم و اساسی است.

از دیگر گروه های اصلی و اساسی شیانچی می توان به تیم تخصصی برنامه نویسی که وظیفه اصلیشان بومی سازی وبسایت با فرهنگ خرید اینترنتی در ایران بوده اشاره کرد.

از دیگر محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی شیانچی در دسترس شماست، لوازم برقی، لوازم آشپزخانه، لوازم خواب و حمام، صورتی تصویری و ... است. همچنین انواع لوازم شخصی برقی، زیورآلات و اکسسوری های مردانه و زنانه، لوازم التحریر و لوازم ورزش و سرگرمی نیز در شیانچی قابل انتخاب و خرید است.

ارائه محصولات ملزوم زندگی در یک سایت اینترنتی کاری معمول و عادی شده است. یکی از رسالت های سایت های اینترنتی شاید معرفی و ارائه محصولات ایرانی است که کمتر مورد توجه قرار دارد. فروشگاه اینترنتی شیانچی با ارائه صنایع دستی ایرانی همچون ظروف سفالی، ظروف شیشه ای، محصولات مسی، میناکاری  فیروزه کوبی دغدغه خود را در حفظ ارزش صنایع دستی ایرانی بیان کرده است.

برای استفاده از این کد تخفیف لطفا به سایت shianchi.com مراجعه کنید.

کد تخفیف غیرفعال

10 هـزار تومان

کد تخفیف 10هزار تومانی فروشگاه اینترنتی شیانچی

مهلت خرید: تمام شد
50 هـزار تومان

کد تخفیف فروشگاه اینترنتی شیانچی

مهلت خرید: تمام شد
20 هـزار تومان

کد تخفیف فروشگاه اینترنتی شیانچی

مهلت خرید: تمام شد