0 کد تخفیف موجود

تخفیف لابانته | کد تخفیف لابانته در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف لابانته

لابانته؛ بوی عطر و ادکلن برند

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف لابانته

کد تخفیف لابانته

لابانته؛ بوی عطر و ادکلن برند

خواص استفاده از عطر و ادکلن

ما از عطر و ادکلن استفاده می کنیم به دلیل خاصیت خوش بویی آن. اما بهتر است بدانیم که علاوه بر این، استفاده از عطر و ادکلن خواص دیگری هم دارد. داشتن رایحه خوش، موجب افزایش اعتماد به نفس می شود و به دنبال آن تاثیر مطلوبی بر روابط شخصی ما با دیگران دارد. همچنین گفته می شود که برخی رایحه ها آرامش اعصاب را به دنبال دارد و باعث افزایش کارایی هوش و ذهن می شود.

عطر و ادکلن استاندارد

چون عطر و ادکلن در رابطه مستقیم با پوست بدن است، باید در انتخاب آن بسیار دقت کرد. استفاده از محصولات تقلبی، مخصوصا برای کسانی که حساسیت پوستی دارند، موجب بروز مشکلات پوستی می شود. از این رو باید در انتخاب برند معتبر عطر دقت کرد.

لابانته با ارائه محصولاتی از معتبرترین برندهای عطر و ادکلن این نگرانی را به طور کلی رفع کرده است.

لابانته؛ تحت لیسانس بزرگترین تولیدکننده عطر و ادکلن در سوئیس

فروشگاه اینترنتی عطر جیبی لابانته www.labanteh.com بهترین مقصد برای خرید اینترنتی محصولات استاندارد و اورجینال برندهای معتبر عطر و ادکلن است. ادکلنهای لابانته با فرمولاسیون دقیق و پویا و استفاده از مواد اولیه مرغوب کشور سوئیس تولید می شود. فرمول سازی در لابراتوار مجهز و واحد تحقیق و توسعه لابانته و پـس از آزمایشهای تخصصی دوره ای و تست های گوناگون بر روی مواد اولیه و اثبات سازگاری محصول با پوست به مرحله تولید می رسد. اعمال کنترل کیفی فراگیر از مزیتهای محصول لابانته می باشد.

دسته بندی عطرها در لابانته

در سایت لابانته عطرهای جیبی در دسته بندی عطرهای مردانه، عطرهای زنانه و محصولات مشترک قرار گرفته است تا انتخاب را برای کاربران ساده سازد. علاوه بر این، لابانته متناسب با فصل، پیشنهاد خود را در قسمت پیشنهاد فصل ارائه می کند. برای مثال برای فصل زمستان عطرهای گرم و شیرین ترجیح داده می شوند. برای کسب رضایت مشتریان، لابانته پیشنهاد های ویژه ای با تخفیف های قابل توجه ارائه می دهد.

رایحه در لابانته

فیلتر پرکاربرد دیگر در سایت لابانته، فیلتر رایحه است. افراد مختلف با توجه به ذائقه ها، تمایل به استفاده از رایحه های متفاوتی دارند. مانند رایحه شیرین، رایحه تلخ، رایحه تند، رایحه گل، رایحه طبیعت و ... . همچنین با توجه به فصل، رایحه ها تغییر می کند. در فصل تابستان افراد بیشتر از عطر و ادکلن با رایحه خنک استفاده می کنند و برعکس در فصل سرما، به دلیل غلبه کردن حالت کرختی و سستی بر افراد، انتخاب رایحه ای گرم و تند سبب ایجاد روحیه و اعتماد به نفس شده و قوایی تازه به روان می بخشد. همچنین به دلیل تبخیر کمتری که در هوای سرد اتفاق می افتد اگر عطر رایحه ای گرم داشته باشد باعث می شود بویی ملایم از آن به مشام برسد.

عطرهای جیبی لابانته

تصور نکنید با یک بار عطر زدن در آغاز روز، این بو تا پایان روز از بدنتان به مشام خواهد رسید. معمولا عطرها چنین خصوصیاتی ندارند. عطر را باید در طول روز  تجدید کنید. معمولا ادکلنهای خنک فرارتر هستند و نیاز به تجدید بیشتر دارند.

عطرهای جیبی می تواند جایگزین بهتری برای شیشه های بزرگ و جاگیر عطرها و ادکلن ها باشد. لابانته با ارائه عطرهای جیبی در ظروف شیشه ای 10 میل در  بسته بندی شیک، همیشه همراه مشتریان خود می باشد.

برندهای معتبر و مشهور عطر و ادکلن

لابانته برای جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود، محصولات خود را با استفاده از برندهای معتبر در زمینه تولید عطر و ادکلن، تولید می کند. از جمله این برندها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برند کلوین کلاین که به ‌اختصار با نام ‏(Euphoria) یوفوریا شناخته می شود.

برند آمریکایی Donna Karan که به‌اختصار با نام «دی کی ان وای» (DKNY) معروف است

برند مشهور و معتبر ناسوماتو که به ‌اختصار با نام ‏(Black Afgano) شناخته می‌شود

برند کارولینا هررا که به ‌اختصار با نام (CH Men Grand Tour) شناخته می‌شود

برند لالیک که به ‌اختصار با نام آمتیست (Amethyst) مشهور است

برند قدیمی و معروف لالیک (Lalique)

برند مشهور کرید(Creed)

برند مشهور و معتبر«تام فورد» که به اختصار با نام «بلک ارکید» (Black Orchid) شناخته می شود

جهت استفاده از این کد تخفیف به labanteh.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪15 تخفیف

کد تخفیف 15 درصدی فروشگاه اینترنتی لابانته

مهلت خرید: تمام شد