0 کد تخفیف موجود

تخفیف لاندراپ | کد تخفیف لاندراپ در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف لاندراپ

خشکشویی با طعم آنلاین!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف لاندراپ

کد تخفیف لاندراپ

خشکشویی با طعم آنلاین!

با گسترش روزافزون تکنولوژی و خدمات آنلاین و تمایل مردم برای تجربه زندگی دیجیتال، تعداد کسب و کارهای فعال در این حوزه نیز رو به افزایش است. دامنه این خدمات آنلاین به حوزه خدمات شستشو و نظافت نیز وارد شده که لاندراپ را می توان نمونه ای کامل در این حوزه معرفی کرد. با این سامانه تمام امور مربوط به شستشوی البسه و ... خود را به خشکویی آنلاین لاندراپ بسپارید و وقت خود را صرف انجام امور مهم تر زندگی خود کنید. البسه خود را درب منزل تحویل دهید و پاکیزه و مرتب درب منزل تحویل بگیرید.

لاندراپ چیست؟

لاندراپ سامانه آنلاین شستشو و خشکشویی برای پاکیزگی پوشاک ، پرده ها و حوله و ... شما می باشد که از طرق مختلف قابل دسترسی و استفاده است.

چطور از لاندراپ استفاده کنم؟

راحت ترین روش استفاده از این خدمات نصب اپلیکیشن LaundrApp روی گوشی هوشمندتان است که برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS عرضه شده است. برای دریافت این نرم افزار کافیست به سایت https://laundrapp.ir مراجعه کرده و اقدام به دانلود نسخه مورد نظر خود کنید. شما می توانید علاوه بر اپلیکیشن با استفاده از شماره تلفن پنج رقمی و یا ربات تلگرام لاندراپ و همچنین سامانه اس ام اس سفارشات خود را ارسال کنید.

خدمات لاندراپ چیست؟

بعد از ثبت سفارش از راه های گفته شده به راحتی می توانید لباس های خود را درب منزل تحویل داده و بعد از انجام انواع شستشوهای خواسته شده از طرف شما دوباره درب منزل خود تحویل بگیرید.

خشکشویی آنلاین لاندراپ لباس های شما را به تفکیک نوع، جنس، رنگ و .... شستشو می دهد و بعد از انجام اموری مانند خشک کردن و اتو آن ها را به شما تحویل می دهد.

خدمات لاندراپ تنها به شستشو خلاصه نمی شود و شما با مراجعه به سایت laundrapp.ir می توانید علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کاری شرکت از مقالات موجود در قسمت بلاگ مانند چگونگی شستشوی انواع لباس ها با جنس های متفاوت، چگونگی شستشوی لباس های مشکی و ... استفاده کنید.

پرداخت هزینه ها به روش های مختلف:

شما می توانید هزینه سفارشات خود را از طریق آنلاین پرداخت کنید. اگر تمایل به پرداخت نقدی و یا پرداخت در محل با کارت بانکی داشته باشید این امکان نیز برای شما فراهم شده است. علاوه بر این در لاندراپ برای هر چه به صرفه بودن هزینه خدمات برای شما بسته های تعریف شده نیز در نظر گرفته شده است.


با در نظر گرفتن تمام موارد ذکر شده در بالا آیا باز هم دوست ندارید خدمات خشکشویی و شستشو را با طعم آنلاین تجربه کنید؟

جهت استفاده از کد تخفیف به www.laundrapp.ir مراجعه کنید.

کد تخفیف غیرفعال

٪20 تخفیف

کد تخفیف 20 درصدی لاندراپ

مهلت خرید: تمام شد
٪30 تخفیف

کد تخفیف 30 درصدی لاندراپ

مهلت خرید: تمام شد
٪50 تخفیف

کد تخفیف 50 درصدی لاندراپ

مهلت خرید: تمام شد