0 کد تخفیف موجود

تخفیف ماهان مارکتینگ | کد تخفیف ماهان مارکتینگ در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف ماهان مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ به سبک ماهان

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف ماهان مارکتینگ

کد تخفیف ماهان مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ به سبک ماهان

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال امروزه به عنوان یکی از بزرگترین و پرسودترین زمینه های فروش مد نظر قرار میگیرد. اگر بخواهیم تعریفی کلی برای آن در نظر بگیریم می توان این گونه بیان کرد که دیجیتال مارکتینگ به مجموعه فعالیت هایی که جهت تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزارهای دیجیتالی صورت می گیرد گفته می شود. بسیاری از فروشندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات امروزه علاوه بر روش های مرسوم و سنتی فروش، به فروش آنلاین و بازاریابی دیجیتال روی آورده اند و از ابزارهایی نظیر وب سایت فروشگاهی، بازاریابی در شبکه های اجتماعی و ... برای افزایش فروش و تعداد مشتریان استفاده می کنند.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) یکی از روش های مهم دیجیتال مارکتینگ است. در این روش با بهینه سازی داخلی و خارجی سایت نظیر قالب سایت، سرعت بارگزاری صفحات و همچنین رعایت نکات اصولی در محتوای تولید شده می توان در بالاترین نتایج جستجوی موتورهای جستجو قرار گرفت و مخاطبان زیادی جذب کرد.

روش دیگر، بازاریابی محتوا یا کانتنت مارکتینگ است که نقش بسیار مهمی در رشد سایت و افزایش مخاطبان شما دارد. با تولید محتوای مناسب و متناسب با نوع کسب و کار و خدمات خود می توانید ضمن جذب مخاطب، طی پروسه ای مشخص آن را تبدیل به مشتری کنید.

بازاریابی شبکه های اجتماعی یا سوشال مدیا از دیگر روش های بازاریابی دیجیتال است. با افزایش شدید استفاده از شبکه های اجتماعی و توجه مردم به آن ها، نمی توان از بازاریابی در این بازار ناب چشم پوشی کرد. بازاری که میلیون ها بازدید کننده دارد و فعالیت در آن رایگان است.

از سایر ابزارهای بازاریابی دیجیتال می توان به ایمیل مارکتینگ، بازاریابی ویدیویی، تبلیغاتی اینترنتی و ... اشاره کرد.

انجام تمام این کارها نیاز به تخصص بسیار زیاد و نیروهای کار ماهر دارد و همه شرکت ها و سازمان ها قادر به تامین این نیرو نیستند یا نمی خواهند خود را درگیر آن کنند. بنابراین بهتر است از شرکت های واسط برای اجرای دیجیتال مارکتینگ استفاده کرد.

با ماهان مارکتینگ کسب و کار خود را رشد دهید

شرکت ماهان مارکتینگ با ارائه مجموعه ای از خدمات دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می کند تا با کمترین دردسر به کسب و کار خود رونق بخشیده و وارد دنیای فروش آنلاین شوید. خدمات ارائه شده در ماهان به صورت زیر است:

طراحی وب سایت: خدمات طراحی وب سایت به بهترین شکل ممکن

سئو و بهینه سازی: بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجو و جذب مخاطب از طریق آن ها

تبلیغ در گوگل: تبلیغ در گوگل باعث می شود زمانی که کاربر در جستجوی خدمات یا کالاهایی است که شما ارائه می دهید، وب سایت شما نیز در صفحه اول به عنوان تبلیغات برای وی نمایش داده شود

رپورتاژ خبری: تبلیغات خود را در سایت های بزرگ و معتبر ایران درج کنید و کسب و کار خود را به خوبی معرفی کنید

علاوه بر خدمات ذکر شده در بالا، ماهان مارکتینگ در زمینه ثبت برند، ثبت دامنه و گواهی نامه های امنیتی نیز فعال است.

برای اطمینان از عملکرد و کیفیت کاری این مجموعه می توانید به بخش نمونه کارها در وب سایت mahanmarketing.com مراجعه کرده و از کم و کیف سابقه کاری این سایت آگاهی پیدا کنید.

 برای استفاده از این کد تخفیف به https://mahanmarketing.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪25 تخفیف

کد تخفیف 25 درصدی ماهان مارکتینگ

مهلت خرید: تمام شد