0 کد تخفیف موجود

تخفیف مدیر وب | کد تخفیف مدیر وب در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف مدیر وب

کسب و کار را اینترنتی راه بنداز!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف مدیر وب

کد تخفیف مدیر وب

کسب و کار را اینترنتی راه بنداز!

مدیر وب؛ آموزش و مشاوره کسب و کار اینترنتی

کسب و کارهای اینترنتی در ایران، علمی جدید محسوب می شود که در سال های اخیر متقاضیان بسیاری داشته است. شاید تعداد زیادی بر این فکر باشند که کسب و کار از طریق اینترنت کار ساده ای است که به راحتی به نتیجه می رسد. ولی چرا تنها تعداد معدودی از آن ها منجر به نتیجه مطلوب شده است؟

هر شکست و پیروزی در بستر کسب و کار اینترنتی نوعی درس و تجربه را در اختیار سایرین قرار می دهد تا با استفاده از این تجربیات مسیری روشن را برای خود متصور شده و سریع تر به نتیجه مطلوب برسند.

جمع آوری این تجربیات اما کاری دشوار است؛ از طرفی منابع چاپی فارسی مورد اطمینان نیز اندک هستند.

سایت مدیر وب، با جمع آوری تجربیات و مطالعات انجام شده در زمینه کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی، اطلاعات لازم را در دسترس علاقمندان این حوزه قرار می دهد تا آن هایی که در کارشان جدی اند بتوانند با درصد خطای کمتری راه خود را شروع کنند. مدیر وب با هدف رشد کیفی در کسب و کارهای اینترنتی ایران و همچنین توسعه روند فروش و بازاریابی اینترنتی راه اندازی شده است و تا رسیدن به این مهم تلاش خواهد کرد.

مدیر وب با تهیه کلاس های آموزشی در قالب فایل های تصویری، مباحثی در زمینه تحلیل وب سایت های موفق در زمینه کسب و کار اینترنتی از جمله فروشگاه های آنلاین، آموزش صفر تا صد بازاریابی اینترنتی و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین و بیان نکات مورد نیاز برای شروع و گسترش یک کسب و کار اینترنتی را ارائه می دهد.

همچنین در بخش مقالات مدیر وب، کاربران می توانند به طور رایگان از مطالبی درباره بهینه سازی سایت، بازاریابی اینترنتی، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی محتوا، اینفوگرافیک و اصول اساسی سئو استفاده کنند.

با عضویت طلایی در وب سایت مدیر وب نیز می توانید از امکانات ویژه تری بهره مند شوید.

مدیر وب برای افرادی که جواب سوالشان را در مطالب سایت پیدا نکرده اند، مشاوره تخصصی در نظر می گیرد. این مشاوره به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اسکایپ انجام می شود. در جلسات مشاوره به تحلیل وب سایت، ارائه راهکارهای پیاده سازی پروژه های آنلاین، تحلیل فرآیندهای سایت برای افزایش کارایی و فروش بیشتر، بررسی مشتریان و نحوه بازاریابی سایت، بررسی محتوای تولید شده در سایت و ایجاد استراتژی بازاریابی و... پرداخته می شود.

با مراجعه با سایت مدیر وب به نشانی modireweb.com می توانید از خدمات مختلف این سایت در زمینه کسب و کار و بازاریابی اینترنتی استفاده کنید.

جهت استفاده از کد تخفیف به www.modireweb.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪35 تخفیف

کد تخفیف 35 درصدی سایت مدیر وب

مهلت خرید: تمام شد