0 کد تخفیف موجود

تخفیف مرکز ترجمه گهر | کد تخفیف مرکز ترجمه گهر در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف مرکز ترجمه گهر

ترجمه، تایپ، ویرایش؛ مرکز ترجمه گَهر!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف مرکز ترجمه گهر

کد تخفیف مرکز ترجمه گهر

ترجمه، تایپ، ویرایش؛ مرکز ترجمه گَهر!

«ترجمه متون انگلیسی، تایپ، ویرایش مقاله!» این صدای دادزن هایی است که در پیاده رو تو را دعوت می کنند و گاهی اوقات می کِشند به سمت مغازه هایی تنگ و تاریک در انتهای پاساژی کهنه که با قدم گذاشتن در آن فراموش می کنی که میخواستی مقاله ای را ترجمه کنی! 

در این شرایط بهترین کار بیرون آمدن از آن فضای تاریک و شلوغ و پر سروصدا و پناه آوردن به محلی آرام است! جایی شبیه پارک! موبایلت را درمی آوری و پس از اتصال به اینترنت سایت مرکز ترجمه گَهر را سرچ میکنی! پس از ورود به سایت و ثبت نام سریع، وارد پنل کاربری خود میشوی. زمینه و زبان مبدا و مقصد را انتخاب کرده و فایل زبان اصلی را آپلود می کنی. 

حالا سفارش ترجمه مقاله را کامل کرده و با خیال آسوده در آرامش محیط فرو می روی. به همین راحتی! البته ذوق می کنی وقتی بفهمی که تایپ و ویرایش ترجمه مقاله نیز رایگان است!

مرکز ترجمه گهر، متون، مقاله و کتب شما را با هر موضوع و زمینه تخصصی ترجمه میکند و به صورت رایگان تایپ و ویرایش کرده تحویل می دهد. همچنین شما می توانید از تخفیفات دوره ای مرکز ترجمه گَهر استفاده کنید. به این صورت که اگر تعداد درخواست های شما بیش از یک بار شود، بدون درنظر گرفتن فاصله زمانی میان درخواست ها، مشمول تخفیف دوره ای می شوید. این مرکز برای دانشجویان نیز تخفیف در نظر گرفته است. اگر درخواست ترجمه متن شما به صورت فوری انجام شود و یا درخواست ترجمه های حجیم داشته باشید، باز هم مرکز ترجمه گهر به شما تخفیف می دهد.

قرار نیست شما همه کارها را خودتان انجام بدهید و به همه زبان های خارجی مسلط باشید و یا شاید قادر به ترجمه باشید اما زمان کافی برای انجام آن را ندارید. مرکز ترجمه گَهر همکار پژوهشی شماست در آماده سازی ترجمه متون از زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی، ترکی آذربایجانی، عبری، اسپانیایی، روسی، چینی،کره ای، ارمنی، عربی، هلندی و ژاپنی. محدودیتی هم در زمینه موضوعی متن نیست.

مترجمان حرفه ای گهر آماده همکاری در هر زمینه ای را دارند. کافی است به سایت gahartranslation.com مراجعه کنید تا ترجمه شما در دو کیفیت خوب و عالی به انتخاب شما، آماده و تحویل گردد. تیم مترجم 500 نفری مرکز ترجمه گهر از مترجمان باسابقه و حرفه ای تشکیل شده است که با ارائه ترجمه هایی در سطح مطلوب توانسته رضایت اکثر مشتریان را جلب نماید.

جهت استفاده از این کد تخفیف به  gahartranslation.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪10 تخفیف

کد تخفیف 10 درصدی مرکز ترجمه گهر

مهلت خرید: تمام شد
1,000 تومان تمام شد