0 کد تخفیف موجود

تخفیف مستر بلیط | کد تخفیف مستر بلیط در نت برگ

کد تخفیف مستر بلیط

بلیط خود را صدا بزنید! مِستر بلیط!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف مستر بلیط

کد تخفیف مستر بلیط

بلیط خود را صدا بزنید! مِستر بلیط!

ترمینال اتوبوسرانی، راه آهن و فرودگاه! اولین چیزهایی که بعد از شنیدن این اسم ها به ذهن می آید، شلوغی، چمدان های سنگین، صف خرید بلیط، معطلی، انتظار، تاخیر و همچنین شوق سفر است. چرا شوق سفر را به ابتدای لیست نیاوریم؟

با وجود سایت های خرید بلیط اینترنتی، دیگر دلیل ندارد با در دست داشتن چمدان های سنگین از این باجه به آن باجه بروید و در صف های طولانی بایستید و آخر سر ناکام از خرید بلیط، از خستگی روی صندلی ولو شوید!

می توانید قبل از آماده کردن چمدان ها، بلیط خود را خریداری کنید. مِستر بلیط یکی از معتبرترین سامانه های آنلاین خرید بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار است. خرید بلیط در مِستر بلیط به راحتی آب خوردن است. پس از تکمیل پرداخت و اتمام خرید، بلیط از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال میشود که در صورت لزوم می توانید نسخه پرینت شده آن را تهیه کنید.

یکی از ویژگی هایی که مِستر بلیط را از دیگر سایت های رزرو بلیط متمایز می کند، قابلیت سرچ همزمان همه مسیرها، هوایی، ریلی و زمینی، با مبدا و مقصد و تاریخ مشخص است. این قابلیت، امکان مقایسه مسیرهای مختلف از نظر قیمت و زمان سفر را برای کاربران فراهم میکند تا بهترین انتخاب را داشته باشند.

امکان دیگر سایت مِستر بلیط خرید بلیط رفت و برگشت در یک زمان است. با ثبت نام در سایت مِستر بلیط و وارد کردن اطلاعات خود، دیگر نیاز به وارد کردن دوباره اطلاعات برای خریدهای بعدی نیست. همچنین در اکانت خود در سایت مِستر بلیط میتوانید خرید های قبلی خود را نیز مشاهده نمایید.

همچنین با عضویت به ازای هر خرید بلیط هواپیما 10، قطار 5 و اتوبوس 3 امتیاز دریافت می کنید و می توانید با امتیازات بدست آورده از شانس بیشتری در مسابقات مِستر بلیط بهره مند شوید.

در صورت نیاز به پیگیری و یا کنسلی بلیط، در قسمت مربوطه با وارد کردن شماره صورتحساب و شماره همراه، می توانید بلیط خریداری شده را مشاهده کنید و در صورت لزوم برای کنسل کردن آن، از بخش جزئیات روی دکمه کنسل کردن کلیک کنید و مسافرینی که قصد کنسلی بلیط شان را دارید انتخاب نمایید. جریمه به شما نمایش داده خواهد شد و می توانید بلیط را به صورت آنلاین کنسل کنید. اگر نیاز به راهنمایی داشتید می توانید از راهنمای کنسلی بلیط استفاده کنید.

در صورت نیاز به نصب اپلیکیشن مِستر بلیط، میتوانید لینک آن را در سایت سامانه به آدرس mrbilit.com دانلود کرده و یا از کافه بازار، play store و app store تهیه کنید.

ترمینال اتوبوسرانی، راه آهن و فرودگاه! اولین چیزهایی که بعد از شنیدن این اسم ها به ذهن می آید، شوق سفر و خرید از مِستر بلیط است.

جهت استفاده از این کد تخفیف به mrbilit.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

20 هـزار تومان

کد تخفیف 20 هزارتومانی مستر بلیط ویژه بلیط هواپیما

مهلت خرید: تمام شد
15 هـزار تومان

کد تخفیف 15هزار تومانی مستر بلیط

مهلت خرید: تمام شد