0 کد تخفیف موجود

تخفیف نمکدون | کد تخفیف نمکدون در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف نمکدون

با نمک سالم زندگی کن

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف نمکدون

کد تخفیف نمکدون

با نمک سالم زندگی کن

هایپر و سوپرمارکت های اینترنتی به دلیل ارائه انواع کالاهای زود مصرف و اساسی و تحویل آن در کمترین زمان ممکن به محبوبیت بالایی در بین کاربران دست یافته اند. این روزها با وجود کلی کار و دغدغه روزانه شاید دیگر کمتر کسی میلی به مراجعه حضوری به فروشگاه ها و سوپرمارکت ها داشته باشد. از طرفی وقتی با نصب یک اپلیکیشن چند مگابایتی روی تلفن همراه می توان به تمام این خدمات دسترسی آسان داشت، چرا خود را به زحمت بیندازیم؟!

نمکدون مارکت ؛ نمکدونی پر از کالا

هایپر اینترنتی نمکدون مارکت با هدف ارائه بهترین خدمات به مشتریان در زمینه کالاهای زود مصرف و سوپرمارکتی تاسیس شده است. نمکدون با عرضه بیش از 30 هزار قلم کالای FMCG از جمله خواروبار، لبنیات، نوشیدنی ها، تنقلات و …، انواع مواد پروتئینی، انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، انواع میوه و سبزیجات، انواع نان سنتی و صنعتی، انواع آجیل و خشکبار و همچنین شیرینی جات و ... توانسته تنوع بالایی در بین محصولات خود ایجاد کند.

مزایای خرید از سوپرمارکت اینترنتی نمکدون

اصولا در خرید از یک سوپرمارکت اینترنتی دو نکته حائز اهمیت است:

اول امکان انتخاب و خرید از بین تعداد زیادی کالا و برند معتبر

و دوم تحویل در سریع ترین زمان ممکن

نمکدون مارکت در هر دو مورد سعی در ارائه بهترین ها داشته است. دسترسی به بیش از 30 هزار کالا از یک سو و در اختیار داشتن سیستم حمل و نقل مدرن و یکپارچه موتوپیک از سوی دیگر همگی نشان دهنده این موضوع است.

ضمانت بازگشت کالا در صورت وجود ایراد در محصول به همراه تضمین اصالت کالا از دیگر مزایای خرید از هایپر اینترنتی نمکدون است.

برای استفاده از این کد تخفیف به namakdoonmarket.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

10 هـزار تومان

کد تخفیف 10 هزار تومانی نمکدون

مهلت خرید: تمام شد