0 کد تخفیف موجود

تخفیف نواک | کد تخفیف نواک در نت برگ

کد تخفیف نواک

بهترین سرویس پخش موسیقی آنلاین ایرانی

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف نواک

کد تخفیف نواک

بهترین سرویس پخش موسیقی آنلاین ایرانی

برخی از افراد اعتقاد دارند که واژه‌ها برای آدم‌های متفاوت معانی متفاوت دارد اما موسیقی است که برای همه احساس مشترکی را بیان می‌کند. شاید به همین خاطر پیتر چایکوفسکی موسیقیدان فقید روسی گفته: «اگر موسیقی نبود حقیقتا دلیل خوبی برای دیوانگی وجود داشت.»

موسیقی به عنوان یکی از هنرهای هفتگانه شناخته می‌شود که می‌‌توان آن را هنر بیان احساسات به وسیله سازها و آواها معرفی کرد. خیلی از ما روزانه با انواع موسیقی‌های متنوع و متفاوت در زندگی خود سر و کار داریم. تقریبا می‌توان گفت زندگی امروزی به نوعی با موسیقی عجین شده و پیوند خورده است. سایت نواک نیز یکی از بهترین بسترهای اینترنتی برای شنیدن موسیقی آنلاین محسوب می‌شود که در نوع خودش کاملا جذاب و بی‌نظیر است.

نواک یک سرویس چند پلتفرمی است یعنی شما می‌توانید هم از سایت نواک و هم از نسخه های iOS و اندروید نواک برای تلفن همراه، جهت پخش موسیقی آنلاین مورد علاقه خود استفاده کنید. از ویژگی های نواک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه موسیقی‌های جدید و آرشیوهای قدیمی موسیقی
  • سبک‌های متفاوت و متنوع موسیقی
  • امکان دسته بندی، لیست‌سازی و آرشیو سازی شخصی
  • دنبال کردن خواننده‌های مورد علاقه
  • دنبال کردن دوستان، لیست‌ها و افراد خوش سلیقه
  • امکان تعیین کیفیت پخش موسیقی متناسب با سرعت اینترنت
  • اطلاع از اخبار روز دنیای موسیقی
  • و...

نواک بستری برای معرفی و گوش دادن قانونی به موسیقی ایرانی است. سایت نواک را به نوعی می‌توان یکی شبکه اجتماعی گوش دادن و معرفی موسیقی دانست. همچنین نواک با رعایت قانون کپی رایت سعی در حمایت از این هنر و صنعت دوست داشتنی دارد. به همین دلیل 70 درصد از درآمدهای حاصل از فروش اشتراک نواک به صاحبان آثار موسیقی می‌رسد و بقیه درآمد آن صرف بهینه سازی و بالابردن کیفیت نواک می‌شود

در سایت پخش موسیقی آنلاین نواک از آخرین اخبار حوزه موسیقی با خبر می‌شوید. مطلع شدن از زمان پخش و رونمایی آلبوم های جدید، اطلاع از اخبار و گزارش های تصویری رویدادها و کنسرت‌های موسیقی، مصاحبه های اختصاصی با اهالی موسیقی و... را نیز می توان از دیگر امکانات بخش خبری سایت نواک دانست.

با نواک، حرفه ای به موسیقی گوش دهید.

جهت استفاده از این کد تخفیف به navaak.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪43 تخفیف

کد تخفیف اشتراک نواک navaak

مهلت خرید: تمام شد
19,893 تومان تمام شد
٪50 تخفیف

کد تخفیف 50درصدی اشتراک نواک navaak

مهلت خرید: تمام شد
29,700 تومان تمام شد
٪100 تخفیف

کد تخفیف نواک

مهلت خرید: تمام شد
٪100 تخفیف

کد تخفیف نواک

مهلت خرید: تمام شد