0 کد تخفیف موجود

تخفیف نویسش | کد تخفیف نویسش در نت برگ

دسته بندی فرهنگی

کد تخفیف نویسش

نویسش پلتفرمی امن برای تولید محتوا

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف نویسش

کد تخفیف نویسش

نویسش پلتفرمی امن برای تولید محتوا

برای تولید محتوای خلاق و پویا در زمینه کسب و کارتان هرچه که باشد، نویسش می تواند شما را به بهترین نحو یاری دهد. کسب و کار شما هر چه که باشد، نیاز به تولید محتواهای خلاق در زمینه مرتبط دارید. از اوراق اداری گرفته تا وبلاگ، پروپزال‌ها و مقالاتی که در مجلات منتشر می‌کنید؛ همه‌ محتواهایی هستند که برای برقراری ارتباط با مخاطبانتان انتخاب کرده‌اید. نویسش اولین پلتفرم تخصصی برون سپاری محتوای فارسی است. برای برقراری رابطه بهتر با مخاطبان و همینطور ارتقای کیفیت مطالب، استفاده از محتوای مفید و کارآمد بسیار حائز اهمیت است. برای تولید محتوای مناسب کسب و کار شما نویسش با استفاده از تیمی مجرب و متخصص کار را برای شما بسیار ساده می کند. نتیجه و باز خورد تولید و تهیه محتوای با کیفیت در رشد کسب و کار شما به بهترین شکل منعکس خواهد شد.

امروزه همه ی کسب و کارها به اهمیت محتوای ارزشمند در جذب مخاطب و پیشرفت رتبه وبسایت در نتایج موتورهای جستجو پی برده اند.

نویسش همچنین این امکان را دارد که اگر شغل شما تولید محتواست با نویسش در زمینه تولید محتوا همکاری کنید. نویسش سعی در جذب افراد متخصص در هر حوزه ای برای تولید محتوا دارد.

در وبسایت نویسش نحوه ی کار با نویسش به طور کامل توضیح داده شده است. که این همکاری به دو صورت است، اگر تولید کننده محتوا باشید، به عنوان همکار و اگر صاحب کسب و کار باشید، به عنوان سفارش دهنده ی محتوا، با نویسش همکاری می کنید.

چگونگی ثبت سفارش هم در وبسایت نویسش موجود است و بسیار ساده می باشد.

نکته ی دیگری که بسیار مهم است، امکان مشاوره ی رایگان در نویسش است. شما می توانید به  قسمت مشاوره ی رایگان نویسش رفته و سوال یا مساله ی خود را مطرح کنید و از مشورت متخصصان در نویسش بهره مند شوید.

در قسمت وبلاگ این وبسایت مطالبی بسیارمختصر و مفید در جهت ارتقای کسب و کار و همینطور افزایش اطلاعات وجود دارد. مطالبی مثل بازاریابی محتوا و استراتژی محتوا، بهینه سازی موتورهای جست و جو(سئو)، مزایای وبلاگ نویسی برای بازاریابی، چگونه ترافیک وبسایت خود را افزایش دهیم، واقعیت هایی در مورد بلاگ و وبلاگ نویسی از این دسته اند.

در دسته بندی نویسش پلاس این وبسایت انواع دسته بندی محتواها، با توجه به کارایی و بودجه ی شما، به سه دسته تقسیم شده اند. در واقع نویسش این امکان را به شما می‌دهد تا محتوای مورد نیاز خود را به راحتی سفارش دهید. اما اگر خدمات بیشتری از نویسش می‌خواهید و مایلید فرایند بازاریابی محتوایی خود را به طور کامل از طریق نویسش انجام دهید، بسته‌های مختلف نویسش پلاس برایتان مفید خواهد بود.

سه پکیج در این قسمت به شما ارائه می شود: نویسش برنزی مناسب برای استارت آپ های نوپا، نویسش پلاس نقره ای مناسب برای استارتاپ ها و شرکت ها و نویسش پلاس طلایی که ویژه ی برنامه ریزی جامع محتواست.

برای استفاده از این کد تخفیف به nevisesh.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

10 هـزار تومان

کد تخفیف 10 هزار تومانی وب سایت نویسش

مهلت خرید: تمام شد
1,000 تومان تمام شد
20 هـزار تومان

کد تخفیف 20 هزار تومانی وب سایت نویسش

مهلت خرید: تمام شد
10,000 تومان تمام شد