0 کد تخفیف موجود

تخفیف نیک زی | کد تخفیف نیک زی در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف نیک زی

نیک زی؛ با آموزش بهتر زندگی کنید!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف نیک زی

کد تخفیف نیک زی

نیک زی؛ با آموزش بهتر زندگی کنید!

فضای مجازی و اینترنت باعث شده تا انبوهی از اطلاعات تخصصی و غیر تخصصی در دسترس ما باشد و هیچ سوالی بدون پاسخ نماند. اما از طرف دیگر مسئله آموزش تنها با استفاده از اطلاعات اینترنتی امکان پذیر نیست.

نیک زی یک رسانه آموزشی بر پایه فیلم است که با ارائه فیلم های جذاب یادگیری را دلپذیرتر و آسان تر می سازد. در هر جای دنیا که باشیم می توانیم با دسترسی به اینترنت آموزش ببینیم، در زمینه های روانشناسی، هنر، سلامت، کسب و کار و فناوری.

در هر زمینه، دوره های آموزشی به طور کامل معرفی شده اند و می توانیم با مشاهده خلاصه فیلمی از دوره و مطالعه توضیحات داده شده در رابطه با دوره آموزشی، آن را انتخاب کنیم.

هر مدرس در نیک زی صفحه شخصی خود را دارد که در آن می توانیم درباره زمینه فعالیت و رزومه کاری وی اطلاعاتی کسب کنیم.

زمینه های اصلی در نیک زی خود به چند بخش ریزتر تقسیم می شوند. برای مثال در بخش هنر، فیلم های آموزشی در رابطه با عکاسی، فیلمسازی، معماری، گرافیک و هنرهای تجسمی و مد و طراحی لباس است که با انتخاب هر رشته می توانیم ویدیوهای آموزشی مختص به آن را به صورت جداگانه مشاهده کنیم.

نیک زی با هدف برداشتن موانع معمول میان ما و کلاس های آموزشی، شرکت در دوره های آموزشی را بسیار آسان کرده است. در خانه، محل کار، زمان فراغت، قبل از خواب و حتی در سفر می توانیم از کلاس های آموزشی نیک زی استفاده کنیم و برنامه ریزی دلخواه خودمان را پیاده کنیم.

مدرس های نیک زی همه با توجه به شرایط تعریف شده در نیک زی انتخاب شده اند که از این شرایط می توان به داشتن تجربه تدریس، متخصص بودن در رشته مربوطه، قدرت بالا در بیان مفاهیم و روش تدریس متفاوت اشاره کرد.

کسانی که به دنبال راهی برای کسب اطلاعات درباره کسب و کار اینترنتی هستند، م توانند در قسمت کسب و کار از ویدیوهای آموزشی در رشته های بازاریابی و برند، مهارت های سازمانی و کارآفرینی استفاده کنند. یکی از ویژگی های آموزش به این سبک این است که زمان دوره دست شماست. شما می توانید در کوتاه مدت دوره را به اتمام برسانید و یا دوره را به فواصل تعیین شده مشاهده کنید. کلاس های آموزشی نیک زی را شما برنامه ریزی می کنید.

پدران، مادران و زنان خانه دار، در تربیت فرزندان و نحوه اداره امور تربیتی و روانی خانواده گاهی به مشکل برمی خورند. از طرفی شرکت در کلاس های آموزشی خانواده نیاز به فرصت و حضور همزمان پدر و مادر است که همیشه امکان پذیر نیست. با استفاده از دوره های آموزشی نیک زی با محوریت مهارت های زندگی، فرزندپروری، خانواده و ازدواج، سلامت روان و مهارت های فردی، والدین می توانند در هر زمان که خودشان خواستند در کنار هم در این دوره های شرکت کنند و تاثیر آن را در کوتاه مدت مشاهده کنند.

نیک زی یعنی: زندگی بهتر، آن چه همه ی ما می خواهیم، همین است.

برای استفاده از این کد تخفیف به سایت nikzee.com مراجعه کنید.

کد تخفیف غیرفعال

٪35 تخفیف

کد تخفیف 35 درصدی نیک زی

مهلت خرید: تمام شد
٪50 تخفیف

کد تخفیف 50 درصدی نیک زی

مهلت خرید: تمام شد
٪40 تخفیف

کد تخفیف 40 درصدی نیک زی

مهلت خرید: تمام شد
٪35 تخفیف

کد تخفیف 35 درصدی نیک زی

مهلت خرید: تمام شد