0 کد تخفیف موجود

تخفیف هوکالند | کد تخفیف هوکالند در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف هوکالند

سفارش آنلاین قلیان آماده

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف هوکالند

کد تخفیف هوکالند

سفارش آنلاین قلیان آماده

قلیان یا به قول عامه مردم قلیون وسیله ای است برای استعمال تنباکو که تاریخچه استفاده از آن به سالیان بسیاردور برمیگردد.

این وسیله اولین بار توسط ابوالفتح گیلانی (متوفی ۱۵۸۸) پزشک ایرانی مورد استفاده قرار گرفت. البته تاریخ شناسان قلیان را اختراعی ایرانی-هندی می دانند.

تاریخچه استعمال قلیان درایران بسیار پر فراز و نشیب بوده به طوری که در مقطعی ازتاریخ مصرف تنباکو از سوی میرزای شیرازی حرام اعلام شد و تمام قلیان ها شکسته شدند.

در حال حاضر مصرف قلیان در کشور رو به افزایش بوده، به صورتی که طبق آمار سال 1391 هزینه مصرف ماهیانه قلیان به مبلغی حدود 215 میلیارد تومان رسیده بود.

انواع تنباکو برای قلیان

تنوع تنباکو در ایران بسیار زیاد است که از مهمترین انواع آن می توان به بنیاد، خوانسار، برازجان، کاشان، بوشهرو... اشاره کرد. البته در سالیان اخیر شاهد تولید انواع تنباکو با طعم های میوه ای و مختلف بوده ایم. تنباکوی میوه ای درواقع توتون‌هایی هستند که به روش شیمیایی به عمل آمده و دود آن بوی میوه می‌دهد.

طعم های گوناگون قلیان میوه ای

تنوع طعم های قلیان همانطور که دربالا گفته شد بسیار زیاد است که از معروفترین آن ها می توان به قلیان دوسیب، قلیان دوسیب نعناء، قلیان دوسیب آلبالو، قلیان هندوانه، قلیان هندوانه نعناء و ... اشاره کرد.

سرویس قلیان آنلاین!

اکثر افراد برای استفاده از سرویس قلیان یا قلیون به سفره خانه ها یا کافی شاپ ها مراجعه می کنند. اما شاید برایتان جالب باشد که همین حالا می توانید سرویس قلیان را با ذغال روشن و آماده در محلی که هستید تحویل بگیرید.

هوکالند این کار را برای شما در کمترین زمان میسر می کند. برای دریافت سریع و با کمترین هزینه ودر هر جایی از شهر که هستید قلیان با مرغوبترین تنباکو را می توانید به هوکالند سفارش دهید.

دریافت قلیان مورد نظر با ذغال آماده و روشن در کمتر از 30 دقیقه در منزل یا محل کار شما با سفارش قلیان به هوکالند امکان پذیر است.

هوکالند انواع قلیان ایرانی و قلیان عربی را پوشش می دهد و از نظر تعداد محصولات گستره ی قابل توجهی را شامل می شود.

همینطور با نصب اپلیکیشن هوکالند روی گوشی همراه خود می توانید فرآیند سفارش را آسان و تسریع کنید.

انواع طعم های قلیان در هوکالند شامل بلوبری، سیب یخ، آدامس دارچین، بلومیس، کوه یخ، آلبالو، آلبالو نعناء، هلو، هلو نعناء، آدامس، آدامس نعناء و ... می شود.

در نظر داشته باشید که نت برگ استعمال دخانیات را به شما توصیه نمی کند.

برای استفاده از این کد تخفیف به hookaland.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

25 هـزار تومان

کد تخفیف25 هزار تومانی هوکالند

مهلت خرید: تمام شد