0 کد تخفیف موجود

تخفیف وادیرو | کد تخفیف وادیرو در نت برگ

کد تخفیف وادیرو

وادیرو؛ در هر شهر یک خانه

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف وادیرو

کد تخفیف وادیرو

وادیرو؛ در هر شهر یک خانه

ایران کشوری است با مقاصد گردشگری متنوع. جنگل های شمال، کویر فلات مرکزی، سواحل جنوبی، آثار به جا مانده از تمدن های مختلف چند هزار ساله، آثار معماری به جای مانده از دوره های مختلف تاریخی و ... تنها گوشه ای است از آسمان درخشان توریسم ایران. اما بستر موجود جوابگوی این پتانسیل کم نظیر نیست. چنان که صنعت گردشگری از مشکلاتی چون ظرفیت اندک فرودگاه های بین المللی، نبود زیرساخت مناسب در زمینه حمل و نقل داخلی، نیروی انسانی آموزش ندیده، وضعیت نامطلوب سرویس های بهداشتی، عدم تنوع غذایی در منوی رستوران ها و عدم سازماندهی مناسب اماکن تاریخی رنج میبرد. البته باید به این لیست مشکل کمبود واحدهای اقامتی را نیز اضافه کنیم، اما با راه اندازی وب سایت های رزرو واحدهای اقامتی نظیر وادیرو، این کمبود تا حدودی جبران شده است.

وادیرو با شعار «آرامش سفر، آسایش خاطر» راه اندازی شد و تا کنون 10,000 واحد اقامتی در 95 شهر کشور را برای رزرو به ثبت رسانده است. از آن جایی که در حال حاضر هزینه اقامت در هتل ها قابل مقایسه با حقوق دریافتی اکثر مردم نیست، وادیرو این امکان را فراهم کرده تا کلیه اقشار جامعه با هر توان مالی بتوانند سفر کنند و نگران اقامت خود نباشند. به این شکل امکان کسب درآمدی هم برای مالکین به وجود می آید.

در روزهای تعطیل مانند تعطیلات عید، با هجوم مسافران به شهرهای مختلف، مراکز اقامتی و هتل ها جوابگوی آن ها نیستند. بنابراین مسافران بی جامانده پس از ساعت ها جستجو، یا محلی نامناسب پیدا میکنند و یا عطایش را به لقایش بخشیده و شهر را ترک میکنند. وادیرو با ارائه یک راه حل ساده و سریع، امکان رزرو واحدهای اقامتی هر شهر را فراهم آورده و باعث صرفه جویی در وقت مسافران میشود.

اگر قصد سفر دارید، کافی است به سوال وادیرو پاسخ دهید: «میخواهید به کجا سفر کنید؟» تا واحدهای اقامتی ثبت شده در مقصد مورد نظر را مشاهد کنید. اینجا مشخصات کامل، موقعیت مکانی، عکس و امکانات واحد های اقامتی به همراه قیمت پیشنهادی مالکین به شما ارائه میشود. در این مرحله با انتخاب واحد اقامتی مورد نظر، تاریخ و مدت اقامت و پرداخت اینترنتی، رزرو را انجام دهید و با خیال آسوده سفر خود را آغاز کنید. اگر در هر مرحله سوالی داشتید، واحد پشتیبانی 24 ساعته وادیرو آماده پاسخگویی به شماست.

مالکینی هم که قصد سفر دارند، میتوانند با ثبت واحد مسکونی خود از قسمت «میزبان شوید»، حتی از سفر کردن خود درآمد داشته باشند.

میخواهید به کجا سفر کنید؟ 

جهت استفاده از این کد تخفیف به vadiro.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

25 هـزار تومان

کد تخفیف 25 هزار تومانی وادیرو

مهلت خرید: تمام شد
2,500 تومان تمام شد