0 کد تخفیف موجود

تخفیف پرولاین | کد تخفیف پرولاین در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف پرولاین

نسخه اورجینال پرولاین اینجاست!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف پرولاین

کد تخفیف پرولاین

نسخه اورجینال پرولاین اینجاست!

نسخه های کرک شده نرم افزارهای موجود در بازار که به قیمت بسیار پایین و یا حتی رایگان در دسترس کاربران قرار داده شده در واقع نسخه های ناقصی هستند که در طولانی مدت کاربران را دچار مشکلاتی می کنند که حل آن ها نیاز به تخصص ویژه در این زمینه دارد. از جمله این مشکلات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نسخه های کرک شده پایداری در استفاده از ویندوز را برای کاربر مختل می سازد.

همچنین باعث کند شدن سرعت ویندوز می شود

آپدیت کردن و به روز رسانی نرم افزارها انجام نمی شود و در برخی موارد نرم افزار مسدود می گردد

کرک شدن یک نرم افزار به معنای ایجاد تغییر در آن است. نرم افزار ناقص کارایی نرم افزار اورجینال را ندارد و از امنیت کمتری برخوردار است

نرم افزار کرک شده قانونی نیست

نرم افزارهای کرک شده از پشتیبانی محروم هستند.

  • ...

کاربران حرفه ای ترجیح می دهند نرم افزارهای مورد نیاز خود را از طریق قانونی تهیه کنند تا بتوانند از همه کارایی و امکانات آن ها استفاده کنند.

سایت حرفه ای پرولاین، متعلق به شرکت بهینه پژوهش پایا، به عنوان بازوی ارزش آفرین کاربران در تسهیل استفاده از سیستم های رایانه ای و توسعه امنیت کاربری بر روی انواع دستگاه های پردازشگر فعالیت می کند.
این سایت با ارائه نسخه اورجینال و اصل windows 10  و محصولات مختلف ESET و  Kaspersky و Avira به کاربران حرفه ای ایرانی، حرکتی را در مقابل سایت های ارائه کننده نرم افزارهای کرک شده شروع کرده است. 

بخشی از هزینه نرم افزارها بابت ارائه پشتیبانی به کاربران است و کاربر حق استفاده از آن را دارد. از این رو سایت پرولاین امکان پشتیبانی رایگان 24 را برای کاربران خود فراهم کرده است.

در صورت گم کردن لایسنس، کاربر می تواند برای ارسال مجدد لایسنس، با پشتیبانی سایت پرولاین تماس بگیرد.

از آن جایی که فرآیند نصب، فعالسازی و بروز رسانی ویندوز و آنتی ویروس ها کمی پیچیده تر از نرم افزارهای دیگر است، تیم پرولاین توضیحات کامل نصب، فعالسازی و بروز رسانی نرم افزارها را به صورت جداگانه همراه با تصویر، برای راهنمایی کاربران ارائه کرده است.

همچنین در سایت پرولاین مطالب و اخباری درباره دنیای اینترنت، نرم افزارها و نسخه ها و آپدیت های جدید آن ها و ... برای علاقمندان ارائه شده است تا با مطالعه آن ها بتوانند با کیفیت بهتری از نرم افزارها استفاده کنند.

با خرید نسخه اورجینال نرم افزارها از پرولاین، دیگر خبری از ارورها و مسدود شدن نرم افزارها نیست. حرفه ای استفاده کنید.

جهت استفاده از این کد تخفیف به proline-iran.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪40 تخفیف

کد تخفیف 40 درصدی پرولاین

مهلت خرید: تمام شد
٪20 تخفیف

کد تخفیف 20 درصدی پرولاین

مهلت خرید: تمام شد
٪20 تخفیف

کد تخفیف 20 درصدی پرولاین

مهلت خرید: تمام شد