0 کد تخفیف موجود

تخفیف پینکت | کد تخفیف پینکت در نت برگ

دسته بندی غذا و خوراکی

کد تخفیف پینکت

خرید آسان و انلاین از سوپر مارکت در خانه شما!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف پینکت

کد تخفیف پینکت

خرید آسان و انلاین از سوپر مارکت در خانه شما!

با توجه به ترافیک و مشکلات حمل و نقل در زندگی شهری، امروزه بسیاری از ما وقت خرید حضوری را نداریم. ترافیک، هوای آلوده و شلوغی فروشگاه ها همه دلیلی برسخت بودن خرید حضوری است. از طرفی بسیاری از خرید ها برای زندگی واجب هستند و نمی توان از آن ها صرف نظر کرد، برای مثال خرید مواد خوراکی قابل چشم پوشی نیست و نمی توان آن را کنار گذاشت یا در آن وقفه ای ایجاد کرد.

برای خرید مواد خوراکی به سوپرمارکت ها و یا فروشگاه های زنجیره ای مراجعه می کنیم، نکته ی قابل توجه و حائز اهمیت دیگر این است که مواد خوراکی مصرف و تمام می شوند و ما مجددا در زمان نسبتا کوتاهی باز باید به فروشگاه مراجعه کنیم.

برای خرید کالاهای سوپر مارکتی و تند مصرف نیز می توانیم آنلاین اقدام کنیم و نیازی به مراجعه حضوری به فروشگاه نداشته باشیم.

پین کت یک بستر و پلتفرم برای خرید آنلاین از فروشگاه های نجیره ای معتبر است. با پین کت می توانید از تمام فروشگاه های زنجیره ای شهر تهران به طور آنلاین خرید کرده و در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید.

از امکانات قابل توجه پین کت علاوه بر خرید آنلاین محصولات سوپر مارکتی می توان به سرعت در ارسال سفارشات اشاره کرد. با ثبت سفارش کالای مورد نظر خود در پین کت در کمترین زمان ممکن ( کمتر از دو ساعت ) می توانید کالا را تحویل بگیرید.

خرید آنلاین از سوپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای علاوه بر صرفه جویی در وقت و انرژی ما موجب صرفه جویی در هزینه رفت و آمد حضوری به فروشگاه هم می شود. این به آن معنی است که از سه لحاظ ما سود کرده ایم : وقت، انرژی و هزینه.

با نصب اپلیکیش پین کت و ثبت سفارش خود با نازلترین قیمت و کمترین زمان ممکن کالای مور نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.

امروزه خرید وسایل دیجیتال مثل گوشی موبایل، مودم، لپ تاپ و... به صورت آنلاین و اینترنتی بسیار رایج است. همچنین بسیاری از مردم کالاهایی مثل لباس یا وسایل دکوری منزل را به صورت آنلاین تهیه می کنند.

با پین کت کالاهای تند مصرف و سوپر مارکتی را می توانیم از فروشگاه های زنجیره ای تهیه کنیم.

لازم به ذکر است که تنوع محصولات در پین کت به شدت بالاست و نیاز ما به سوپر مارکت را کاملا پوشش می دهد. از مزایای دیگر پین کت پنجاه درصد تخفیف و ارسال رایگان برای خرید اول است.  

برای استفاده از این کد تخفیف به pinket.com مراجعه نمایید. 

 

کد تخفیف غیرفعال

٪40 تخفیف

کد تخفیف پینکت

مهلت خرید: تمام شد
20 هـزار تومان

کد تخفیف پینکت

مهلت خرید: تمام شد
15 هـزار تومان

کد تخفیف پینکت

مهلت خرید: تمام شد