0 کد تخفیف موجود

تخفیف کافه‌بازار | کد تخفیف کافه‌بازار در نت برگ

کد تخفیف کافه‌بازار

بازار آنلاین اپلیکیشن های اندرویدی

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف کافه‌بازار

کد تخفیف کافه‌بازار

بازار آنلاین اپلیکیشن های اندرویدی

کافه بازار نیز به عنوان بزرگترین فروشگاه اپلیکیشن اندروید در ایران شناخته می شود. کافه بازار نامی آشنا برای کاربران تلفن های هوشمند تحت اندروید است که همه روزه برنامه های مورد نظر خود را از طریق این اپ استور محبوب ایرانی دانلود می کنند.

با پیشرفت اسمارت فون ها یا تلفن های هوشمند، استفاده از اپلیکیشن های موبایل وارد فاز جدیدی شد. خیلی از شرکت ها و توسعه دهندگان با ارائه نرم افزارهای موبایلی سعی کردند خدمات خود را به شکل نوینی ارائه کنند. با رونق گرفتن استفاده از اپلیکیشن های موبایل جای خالی بستری مناسب برای ارائه آنها احساس شد. به همین دلیل بازار پا به عرصه گذاشت.

بازار یک فروشگاه برنامه‌های اندرویدی است که به عنوان بزرگترین مجموعه ارائه دهنده اپلیکیشن در ایران شناخته می شود. این اپ استور ایرانی بیش از ۳۳ میلیون کاربر دارد که از بیش از صد هزار برنامه و اپلیکیشن موجود در بازار استفاده می کنند. وجود بسیاری از اپلیکیشن های قدرتمند بین المللی در کنار اپلیکیشن های متنوع  و کارآمد ایرانی باعث شده بازار یکی از محبوب ترین فروشگاه های اینترنتی در ایران به حساب بیاید.

هر چند خیلی از برنامه های معرفی شده در کافه بازار به صورت رایگان هستند و یا پرداخت های درون برنامه ای دارند اما خیلی از برنامه های مفید کافه بازار را نیز می توانید خریداری کرد.

امکان امتیاز دهی به اپلیکیشن و  امکان ارسال نظر برای برنامه های مختلف راهی است برای اینکه نظرتان در مورد استفاده از نرم افزار را با دیگران به اشتراک بگذارید. این کار نه تنها به پیشرفت اپلیکیشن های مورد علاقه تان کمک می کند بلکه راهی است برای اینکه دیگران را از مشکلات اپلیکیشن ها آگاه کنید

سایت کافه بازار یکی از موفق ترین و بهترین سایت‌های معرفی و فروش اپلیکیشن های اندرویدی در ایران است به گونه ای که می توان آن را نسخه ایرانی گوگل پلی معرفی کرد.

جهت استفاده از این کد تخفیف به cafebazaar.ir مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪40 تخفیف

کد تخفیف کافه بازار

مهلت خرید: تمام شد
6,000 تومان تمام شد
10 هـزار تومان

کد تخفیف کافه بازار

مهلت خرید: تمام شد
6,000 تومان تمام شد