0 کد تخفیف موجود

تخفیف کالا خانه | کد تخفیف کالا خانه در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف کالا خانه

اینجا کالا خانه است!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف کالا خانه

کد تخفیف کالا خانه

اینجا کالا خانه است!

افزایش ناگهانی و کاهش مقطعی قیمت کالاها، اعتماد مشتری را نسبت به فروشنده های کالاهای مورد نیاز تا حدودی کم کرده است. بی ثباتی بازار طلا و ارز و همچنین انبار انبوه کالاها توسط برخی افراد در کنار تحریم ها از دلایل مهم این نوسان قیمت است. در این شرایط خرید از یک مرکز خرید مطمئن مانند فروشگاه آنلاین کالاخانه می تواند راه حل مناسبی برای ما باشد.

فروشگاه کالاخانه یک شرکت کسب و کار اینترنتی است که با عرضه انواع لوازم خانه و آشپزخانه و محصولات دکوراتیو و با شناسایی ملزومات خانه و آشپزخانه بهترین و با کیفیت ترین اجناس را با قیمت مناسب عرضه می کند.

کالا خانه در سال 1397 شروع به عرضه کالا در بستر اینترنت نمود و پیش از این ۱۵ سال بصورت آفلاین(سنتی) به فروش کالا در سطح شهر تهران و شهرستانها مشغول بوده.

هزینه و زمان؛ دو پارامتری که در دنیای پیشرفته امروز نقش مهمی ایفا می کند. فروشگاه های اینترنتی و خرید اینترنتی زایده این تفکر هستند. اما با وجود افزایش روزافزون فروشگاه های اینترنتی، انتظار افراد از انجام یک خرید اینترنتی ساده به سمت خدمات کامل تر و بیشتر حرکت می کند.

تیم فروشگاه کالا خانه با داشتن دانش کامل در زمینه فروش لوازم خانه و آشپزخانه و در ارتباط بودن با تامین کنندگان اصلی سعی در ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات و کالا بصورت آنلاین را دارد.

این خدمات به شرح زیر می باشد:

۱- معرفی جدید ترین کالاهای لوازم خانگی به صورت هفتگی

۲- عکاسی صنعتی طبق استاندارد های جهانی

۳- تولید محتوا

۴- ارائه مشخصات کامل کالا

۵- تضمین بهترین قیمت

۶- ارائه تخفیفات خاص برای کالاهای مختلف

۷- سفارش گیری آنلاین

هر روز به تعداد فروشگاه های آنلاین افزوده می شود. این به کاربران اینترنتی قدرت انتخاب وسیع تری می دهد تا کالای مورد نظر را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، پیدا کنند. از طرف دیگر رقابتی بین فروشگاه های اینترنتی شکل می گیرد برای ارائه خدمات بهتر.

کالاخانه در مسیر کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان، ارسال خرید های بالای 200,000 تومان را به صورت رایگان انجام می دهد. همچنین ارسال کلیه سفارشات سایت کالاخانه به تمام نقاط کشور 15,000 تومان می باشد.

برای استفاده از این کد تخفیف لطفا به سایت www.kalaakhane.com مراجعه فرمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪15 تخفیف

کد تخفیف 15 درصدی کالا خانه

مهلت خرید: تمام شد