0 کد تخفیف موجود

تخفیف کفش پاتکان | کد تخفیف کفش پاتکان در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف کفش پاتکان

پاتکان؛ محصولات چرمی طبیعی

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف کفش پاتکان

کد تخفیف کفش پاتکان

پاتکان؛ محصولات چرمی طبیعی

کفش، کیف، کمربند

وقتی قصد خرید کالایی را دارید، به مغازه ای می روید که آن را می فروشد. برای خرید گوشت به پارچه فروشی نمی روید. هر چند که پارچه فروش گوشت هم بفروشد. درباره فروشگاه های اینترنتی هم همینطور است. فروشگاهی که به طور تخصصی تمرکز و وقت خود را برای ارائه یک نوع محصول به کار می بندد، هم در زمینه کیفیت محصول و هم ارائه و پشتیبانی آن در سطح بالاتری قرار دارد.

پاتکان یک فروشگاه آنلاین تخصصی در زمینه فروش کیف و کفش و کمربند است. کسانی که می خواهند اکسسوری چرم خریداری کنند وارد این فروشگاه کنند. تمام محصولات این فروشگاه چیزی جز کیف، کفش و کمربند نیست تا ذهن شما را منحرف کند.

از همان ابتدا کیفیت محصولات و ارائه جدیدترین مدل ها بزرگترین دغدغه شرکت پاتکان بوده که این مهم با استفاده از مدل های روز جهانی، استفاده از بهترین متریال همچون زیره های تولیدی زیلان ترکیه و چرم های درجه ۱ گاوی و بزی که به صورت گیاهی دباغی شده(چرم رستیک) و همچنین استفاده از کفی های طبی جهت راحتی پا می باشد، به دست آمده است.

صنعتگران و هنرمندان تبریز با تمام تلاش خود سعی می کنند محصولی را تولید کنند که حس جنس مرغوب و بادوام را به مشتری انتقال داده و از خرید کالای ایرانی رضایت داشته باشند.

فروشگاه پاتکان شامل محصولات با کیفیتی چون کفش مردانه و زنانه، صندل زنانه و مردانه، کفش مردانه و زنانه و کمربند است که با تنوع رنگ و طرح، هر سلیقه ای را راضی می کند.

در فروشگاه اینترنتی پاتکان، با استفاده از فیلترهای سایز (از 36 تا 44)، رنگ و نوع کفش (کلاسیک، مجلسی، طبی، اسپرت) راحت تر کفش مورد نظر خودتان را پیدا می کنید.

پس از انتخاب کفش یا کیف مورد نظر خودتان، در یک بستر امن، پرداخت خود را به سادگی انجام دهید تا خرید شما به صورت کاملا رایگان آدرس شما ارسال شود.

برخی درباره خرید لباس و کفش به صورت آنلاین ذهنیت خوبی ندارند. چرا که اعتقاد دارند که لباس یا کفش را باید امتحان کرد. اما در سایت پاتکان، در قسمت هر محصول، اطلاعات دقیق و عکس های مختلفی به کاربر ارائه می شود تا خرید اینترنتی هر چه بیشتر به خرید فیزیکی نزدیک شود.

برای استفاده از این کد تخفیف به سایت www.patkanmal.ir مراجعه فرمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪15 تخفیف

کد تخفیف 15 درصدی کفش پاتکان

مهلت خرید: تمام شد