0 کد تخفیف موجود

تخفیف کنکوک | کد تخفیف کنکوک در نت برگ

دسته بندی غذا و خوراکی

کد تخفیف کنکوک

محصولات کنکوک مواد نگهدارنده ندارد، لطفا زود مصرف کنید!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف کنکوک

کد تخفیف کنکوک

محصولات کنکوک مواد نگهدارنده ندارد، لطفا زود مصرف کنید!

یکی از دغدغه های مهم برای طبخ غذا، استفاده از مواد اولیه سالم، تازه و مورد اعتماد است: سبزی خورشتی تازه، سبزی کوکو، بادمجان سرخ شده یا کبابی، مربا و شربت خانگی، انواع ترشیجات خانگی، میوه خشک و خشکبار، آبلیموی خالص، آبغوره و سرکه، رب انار و رب گوجه و ... موادی که بدون دخالت دستگاه ها، به صورت خانگی تهیه می شوند و عاری از مواد نگهدارنده و افزودنی اند. همه این ها در وب سایت کنکوک در دسترس شماست.

وبسایت کنکوک ارائه دهنده محصولات متنوعی شامل مواد اولیه آشپزی و چاشنی های مختلف، برای کمک به پخت و پز و سهولت آشپزی شما تاسیس شده است.

شاید شما از آن دسته از افرادی باشید که هنوز به محصولات کارخانه ای اعتماد ندارید و ترجیح می دهید از محصولات خانگی برای پختن غذا استفاده کنید. اما تولید مواد اولیه آشپزی و چاشنی هایی چون آبلیمو و رب، در محیط کوچک خانه های آپارتمانی تقریبا غیر ممکن است. 

پس فورا به سایت کنکوک www.cancookshop.com مراجعه کنید و محصولات و چاشنی های مورد نظر خود را سفارش دهید تا در زمان مشخص شده سفارش به دستتان برسد. از دیگر محصولات کنکو می توان به آلبالو بدون هسته، باقالی قاتق، غوره پاک شده، هویج خلالی، کرفس خرد شده، لوبیا سبز خرد شده، نخود فرنگی و ذرت بخارپز و انواع ادویه اشاره کرد.

اگر در تهران هستید، هزینه ارسال شما 7 هزار تومان و اگر در خارج از محدوده کنکوک باشید، 17 هزار تومان. البته خریدهای بالای 100 هزار تومان در تهران مشمول ارسال رایگان می شود.

محصولات کنکوک کاملا به صورت دستی و بدون دخالت دستگاه ها تهیه شده و عاری از هر گونه مواد افزودنی و نگهدارنده است. پس بلافاصله بعد از دریافت سفارش، آن را مصرف کنید!

در کنکوک چند اصل در ارائه محصولات و خدمت گذاری به مشتریان مد نظر قرار گرفته است:

    تهیه محصولات از مواد اولیه با کیفیت

    کنترل کیفیت دقیق محصولات از نظر مزه و بسته بندی

    تحویل سریع به مشتری جهت حفظ تازگی و طراوت محصولات

    حفظ قیمت پایین محصولات در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده

با مصرف مواد تازه وب سایت کنکوک، طعم واقعی غذا را پس از مدت ها دوباره تجربه کنید.

جهت استفاده از این کد تخفیف به cancookshop.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪15 تخفیف

کد تخفیف 15 درصدی کنکوک

مهلت خرید: تمام شد