0 کد تخفیف موجود

تخفیف کوییز آو کینگز | کد تخفیف کوییز آو کینگز در نت برگ

دسته بندی فرهنگی

کد تخفیف کوییز آو کینگز

Quiz of Kings کوییز آو کینگز؛ به یادگیری معتاد شوید!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف کوییز آو کینگز

کد تخفیف کوییز آو کینگز

Quiz of Kings کوییز آو کینگز؛ به یادگیری معتاد شوید!

 اگر اهل بازی های آنلاین هستید، قطعا بازی کوییز آو کینگز (Quiz of Kings) را می شناسید. این بازی که در سال 1394 به عنوان دومین بازی موبایلی پرطرفدار در ایران انتخاب شد، در بین کاربران گوشی های همراه به شدت مشهور است.

بازی کوییز آو کینگز (Quiz of Kings) یک بازی رقابتی است که به صورت آنلاین میان دو یا چند نفر برگزار می شود. این بازی بر اساس دانش و اطلاعات کاربران است و هر فردی که دارای اطلاعات بیشتری باشد، احتمالا برنده بازی خواهد بود.

شما در عین محک زدن اطلاعات خود و دریافت اطلاعات جدید، اوقات فراغت خود را با یک سرگرمی مفید و جذاب می گذرانید.

ساختار بازی بسیار ساده است و هر کسی با دانش ابتدایی از اپلیکشن ها می تواند به بازی بپردازد. برای شروع بازی شما باید حریف یا گیمر مورد نظر خودتان را که همزمان آنلاین است جستجو کنید و یا با انتخاب حریف شانسی، بازی را با گیمری شروع کنید که به طور تصادفی انتخاب می شود.

پس از شروع بازی سوالاتی از شما و حریفتان پرسیده می شود که قاعدتا هر پاسخ صحیح امتیاز شما را بالا می برد. هر مسابقه دارای 6 سوال می باشد که موضوع بندی آن ها در هر مرحله به طور یک در میان توسط شما و گیمر دیگر مشخص می شود.

بانک سوالات این بازی دارای بیش از ۱،۰۰۰،۰۰۰ سوال متنوع متنی و تصویری با موضوعاتی مثل اطلاعات عمومی، فوتبال، لوگو و سرگرمی، مذهبی، سینما، موسیقی، ریاضی و هوش و ... می باشد که اطلاعات و دانش شما را به چالش می کشد و در عین حال موجب افزایش اطلاعات عمومی کاربران می شود.

شما در بازی کوییز آو کینگز (Quiz of Kings) این امکان را دارید تا مانند شبکه های مجازی، گروه مخصوص خودتان را بسازید و با دعوت از دوستان، آن ها را به رقابتی گروهی دعوت کنید. در این فضا شما قادر به چت کردن و یا شاید کل کل کردن با دیگر اعضای گروه و یا گروه های دیگر هستید.

حتی می توانید با ساختن یک گروه در فضای بازی مخصوص خانواده خود، بازی را میان خودتان در خانه انجام دهید و در عین با هم بودن، یک بازی و سرگرمی جذاب را تجربه کنید.

یکی از ویژگی های جذاب بازی کوییز آو کینگز (Quiz of Kings) این است که شما می توانید همزمان در 5 رقابت مختلف شرکت کنید. البته تعداد سکه های شما هم در این موضوع تاثیر دارد.  

هر کاربر در بازی کوییز آو کینگز (Quiz of Kings) دارای یک حساب کاربری است که سوابق بازی شامل تعداد سکه، تعداد بردها، باخت ها و ... در آن قابل مشاهده است. البته این اطلاعات برای رقیب شما هم به نمایش در می آید تا در بازی با شما استراتژی مناسب را مد نظر قرار دهد.

شما در این بازی امکان طرح سوال هم دارید. به این طریق که سوال مورد نظر خود را در قسمت کارخانه سوال در بازی برای توسعه دهندگان بازی ارسال می کنید و پس از بررسی و در صورت پذیرفته شدن، در بانک کلی سوالات قرار می گیرد و در عوض به شما تعدادی سکه هدیه داده می شود.

بازی کوییز آو کینگز (Quiz of Kings) به صورت رایگان برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS موجود است و در دسترس همه کاربران است.

برای استفاده از این کد تخفیف لطفا به سایت www.quizofkings.com مراجعه فرمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪15 تخفیف

کد تخفیف 15 درصدی کوییز آو کینگز

مهلت خرید: تمام شد
85,000 تومان تمام شد
٪15 تخفیف

کد تخفیف 15 درصدی کوییز آو کینگز

مهلت خرید: تمام شد
42,500 تومان تمام شد
٪15 تخفیف

کد تخفیف 15 درصدی کوییز آو کینگز

مهلت خرید: تمام شد
17,000 تومان تمام شد