0 کد تخفیف موجود

تخفیف گل فروشی بلومن | کد تخفیف گل فروشی بلومن در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف گل فروشی بلومن

لطفا دسته گل خود را به هر کسی نسپارید!

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف گل فروشی بلومن

کد تخفیف گل فروشی بلومن

لطفا دسته گل خود را به هر کسی نسپارید!

گل هدیه ای است برای افراد خاص. از این رو وسواس در انتخاب نوع گل و کیفیت بسته بندی آن اهمیت زیادی پیدا می کند. از طرفی ظرافت گل باعث می شود تا به هر کسی برای خرید و ارسال آن اعتماد نکنیم. کیفیت پایین گل، بسته بندی بی دقت و رفتار نامناسب پیک در حین انتقال بسته، همه در کیفیت هدیه شما تاثیرگذار هستند. لطفا هدیه خود را به هر کسی نسپارید!

فروشگاه آنلاین بلومن، ارائه کننده خدمات گل و بسته بندی، خیال شما را از این بابت راحت کرده است. تیم بلومن با تجربه فراوان در زمینه ارسال انواع دسته گل، جعبه گل و … این اطمینان را به شما می دهد که گل شما به همان صورتی که شایسته است به صورت کاملا رایگان در محل مورد نظر شما تحویل خواهد داد.

از جمله محصولات گلفروشی آنلاین بلومن می توان به رز هلندی، سبد گل، طبیعت مینیاتوری، رز جاودان و تاج گل اشاره کرد. از آن جایی که گل رز یکی از پرطرفدارترین گل ها است، فروشگاه بلومن در ساخت باکس گل رز تمرکز بیشتری گذاشته است.

جعبه نگهدارنده گل علاوه بر تاثیر بر زیبایی گل، باید به اندازه کافی مقاوم باشد. بلومن برای رفع نگرانی مشتریان از بابت صدمات احتمالی به سفارش در حین حمل و نقل، بسته بندی خود را به دو صورت جعبه پلکسی و شیشه ای ارائه می دهد.

زیبایی و ماندگاری گل، ارتباط مستقیم با تازگی آن دارد. بلومن گل ها را بر اساس سفارشات خود تامین می کند و از این رو می توان از تازگی گل مطمئن باشید.

مشکل دیگری که شاید در خرید از سایت های فروش گل با آن رو به رو شده اید، متفاوت بودن بسته تحویلی با عکس داخل سایت است که متاسفانه به امری عادی در خرید از دیگر فروشگاه های آنلاین گل بدل شده است. اما تیم بلومن ضمانت میکند که در صورت عدم تطابق محصول ارسال شده با عکس آن در وبسایت، مبلغ پرداختی را به طور کامل به شما بازگردانده خواهد شد.

از دیگر خدمات بلومن ارائه تاج گل ترحیم در مدل های مختلف است. همیشه حمل و نقل تاج گل به خاطر ابعاد بزرگ برای خریداران عزادار مشکل بوده است. از این رو بلومن با ارسال رایگان تاج گل به محل مورد نظر شما، این نگرانی را نیز رفع می کند.

بلومن ارزش عشق و هدیه شما را می داند و سعی می کند تا پیام شما با بهترین کیفیت به مقصد برسد.

جهت استفاده از این کد تخفیف به ir-blumen.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

32 هـزار تومان

کد تخفیف خرید تراریوم از گل فروشی بلومن

مهلت خرید: تمام شد
4,000 تومان تمام شد
٪30 تخفیف

کد تخفیف خرید سبد گل از گل فروشی بلومن

مهلت خرید: تمام شد
5,000 تومان تمام شد
25 هـزار تومان

کد تخفیف خرید جعبه گل از گل فروشی بلومن

مهلت خرید: تمام شد
3,000 تومان تمام شد