0 کد تخفیف موجود

تخفیف یراق | کد تخفیف یراق در نت برگ

دسته بندی فروشگاه آنلاین

کد تخفیف یراق

فروش یراق آلات ساختمان با نازلترین قیمت

بیشتر

در این دسته نت‌برگی موجود نمی باشد!

آگاهی از تخفیف های جدید

کد تخفیف یراق

کد تخفیف یراق

فروش یراق آلات ساختمان با نازلترین قیمت

در انجام ساخت یا بنایی در قسمتی از ساختمان، علاوه بر شاکله اصلی بنا در جزئیات از ابزاری استفاده می شود، که یراق آلات نام دارند. در زندگی برای اکثر ما پیش آمده است که قسمتی از خانه را تعمیر کنیم که در این صورت به احتمال زیاد به یراق آلات نیاز پیدا می کنیم.

 یراق آلات شامل انواع دستگیره (دستگیره در، کابینت، کمد و شیشه)، انواع قفل (قفل درب چوبی، دیجیتال، شیشه و فلزی)، سیلندر، لولا ( درب چوبی، کابینت)، قلاب و جالباسی، انواع ریل ( ریل های معمولی، تاندم باکس )، پایه و چرخ ( پایه، چرخ، پریز، چسب، پیچ)، تجهیزات برقی می شود.

پایگاه اینترنتی یراق در تاریخ اسفند ۱۳۹۳ در جهت بهبود سطح کیفی بازار یراق آلات درب و پنجره شروع به کارنمود. این پایگاه با هدف دسترسی آسان و فروش محصولات با کیفیت از کشورها و برند های معتبر دنیا و قرار دادن یراق آلات درب و پنجره با نازلترین قیمت کار خود را آغاز کرد.

توسعه و فروش محصولات کیفیت بالای ایرانی در راستای حمایت از تولید داخلی توانسته تاکنون نظر تولید کننده های داخلی قفل و دستگیره و مشتقاتی که مرتبط با درب و پنجره باشد از قبیل شماره پلاک، جک آرام بند ، فنر های در ، لولا ، چرخ ، پیچ ، ریل ، پایه کابینت و لوازم آلات مصرف شده در کابینت را به خود جلب نماید.

یکی دیگر از ویژگی های پایگاه اینترنتی یراق حضور تیم متخصص در کنار تامین کنندگان با سابقه بازار در این حوزه است، که این امر موجب می شود محصولات با بالاترین کیفیت در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.  تیم فنی و تامین کنندگان یراق با سابقه ی حداقل ۱۸ ساله ی خود می توانند تکیه گاه معتبری برای خریداران یراق در هر کجای ایران باشند.

همچنین کلیه محصولاتی از یراق که وارداتی می باشند از مجرای قانونی وارد کشور شده اند. در واقع یراق از معتبرترین وارد کنندگان، محصولات وارداتی را تحویل می گیرد.

مزایای این وب سایت فروشگاهی عبارت است از :

  1. بزرگترین مرجع خرید اینترنتی یراق
  2. اولین مرجع فروش اینترنتی یراق
  3. فروشگاه بسیار تخصصی در ارائه ی یراق آلات
  4. استفاده از معتبرترین واردکنندگان در محصولات وارداتی
  5. امکان تماس تلفنی با تیم فنی یراق برای امور مربوط به مشتریان
  6.  ارائه یراق آلات با بهترین کیفیت
  7. ارائه یراق آلات با نازل ترین قیمت
  8. ارسال مرسولات مشتریان در اسرع وقت و به نحوی که خریدار انتخاب کرده است
  9. ارائه محصولات از معتبرترین برندهای جهانی
  10.  سابقه 18 ساله تامین کننگان محولات در یراق

برای استفاده از این کد تخفیف به yaragh.com مراجعه نمایید.

کد تخفیف غیرفعال

٪10 تخفیف

کد تخفیف 10 درصدی یراق

مهلت خرید: تمام شد